Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom szörnyű vagyok, de van...

Tudom szörnyű vagyok, de van itt más is, akit nagyon foglalkoztatott a terhesség alatt és után a külseje?

Figyelt kérdés

Értem itt a hízást is meg az öltözködést, sminkelést.

Nagyon vékony testalkatom van szerencsére és magasabb is vagyok. Edzeni járok, de semmit nem szedtem a terhesség előtt sem az izomzatért. A külsőmmel rengeteget foglalkozom, imádok csinos lenni, sminkelni,stb.

7.hónapban vagyok, edzeni is járok és még futni is tudok, bár ezt hamarosan azért abbahagyom.


Sok kismama ebben nem partner a környezetemben. Az edzőm viszont szerencsére igen, ő is így csinálta.

Benneteket mennyire zavart a hízás? Én rettegek tőle.

24/N


2022. aug. 1. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Hidd el, a legtöbb nőt foglalkoztatja a külseje nagyon is, amikor várandós.

Kell hozzá megfelelően magas intelligencia, hogy valaki megértse, és el is fogadja, hogy ez természetes és normális dolog, és így álljon hozzá. Akiből ez hiányzik, annak nem csak szülés után, de idősödve is komoly gondjai lesznek.

2022. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán nem vagy szörnyű. A szörnyű kismamák ezalatt a kérdés alatt vannak. https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Minden normális választ lehúztak, és tapsolnak hogy 20 hetes terhesen a kismama már +10 kg-ot magára szedett.

2022. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Tulajdonképpen az lenne a normális, ha minden nö így gondolkodna, és nem akarna átalakulni tehénné a terhesség alatt és után.
2022. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy szörnyű, amíg nem fontosabb a külsőd a babánál és odafigyelsz az ő igényeire, addig nincs ezzel semmi gond. Amíg egészséges szinten tartod, addig kifejezetten jó is, ha magadra is odafigyelsz.
2022. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Egész odáig azt gondoltam, minden rendben, míg addig nem jutottam, hogy rettegsz a hízástól. Ez biztosan nem jó. Odafigyelni, sportolni, egészségesen étkezni oké, sőt nagyon jó. Rettegni, és ennek megfelelően cselekedni, az nem, ott valami baj van.


Nem logikus, hogy rettegj. Persze, nem akarsz felesleget fölszedni. Nade ha mégis lesz? Úgy tűnik, sportolsz rendszeresen, akkor le is fogod tudni adni. Nyilván jobb elkerülni ezt a kanyart, de mitől rettegsz?

2022. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

"Sok kismama ebben nem partner a környezetemben."


Mert lehet, hogy nekik nem esik jól, vagy ők nem rettegnek. Én pl. a terhességem előtt 22 évig aktívan sportoltam, viszont az 5. hónap után már csak a sétálás esett jól. Inkább olvastam, nyelvet tanultam, pihentem. Szülés után pár héttel ugyanúgy 55-56 kg voltam, mint előtte. 22 év kontra 9 hónap, én aztán nem rettegtem semmitől.

2022. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kell ezen ennyit nyenyeregni. Én is odafigyelek, mozgok, normálisan eszem és nem zavar, hogy bárki más hogyan csinálja vagy mennyit hízik. Csináld ahogy neked jó. Én is sminkelek, csinosan öltözöm, de ezeket nem terhesen is így teszem. Terhesen miért kellene csatakos tehénnek lenni? Mi ez mártírkodás, hogy tudod szörnyű vagy meg ilyenek? 😄 Semmi értelme ezen nyávogni. Csinálj amit akarsz.
2022. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Csak egy kis buksisimire vágyott, hogy ő jobban csinálja, mint a többi kismama a környezetében.
2022. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Jajj. Nem hiszem el, hogy még adjátok alá a lovat.. Az utolsónak van igaza.
2022. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a baj hogy félsz a hízástól,hanem hogy Rubint Rékát játszol.Én sem akarok 200 kg lenni a végére,vissza fogom magam,nem zabálok,nem eszem édességet stb.De úgy gondolom mindennek van egy határa.Olyan jol nézhetsz ki mikor nagy hassal futsz.Nekem a gyerekem egészsége a legfontosabb.A külsőmmel majd foglalkozom,ha megszületett,mert nem vagyok önző!
2022. aug. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!