Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom szörnyű vagyok, de van...

Tudom szörnyű vagyok, de van itt más is, akit nagyon foglalkoztatott a terhesség alatt és után a külseje?

Figyelt kérdés

Értem itt a hízást is meg az öltözködést, sminkelést.

Nagyon vékony testalkatom van szerencsére és magasabb is vagyok. Edzeni járok, de semmit nem szedtem a terhesség előtt sem az izomzatért. A külsőmmel rengeteget foglalkozom, imádok csinos lenni, sminkelni,stb.

7.hónapban vagyok, edzeni is járok és még futni is tudok, bár ezt hamarosan azért abbahagyom.


Sok kismama ebben nem partner a környezetemben. Az edzőm viszont szerencsére igen, ő is így csinálta.

Benneteket mennyire zavart a hízás? Én rettegek tőle.

24/N


2022. aug. 1. 22:20
1 2 3
 21/23 babyboom567 ***** válasza:
86%
Ha nem kamu amiket írsz, akkor rettentő sokat fogsz sírni,és őszintén megmondva, neked gőzöd sincs ,hogy mi vár rád.
2022. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, kérdező. Mikor az elsőt vártam, nekem is rohadt sok időm volt magammal foglalkozni meg kitalálni, majd milyen jó kis randikra megyünk a férjemmel baba mellett, meg hogy fogok mellette sportolni, én ugyan nem leszek olyan, mint mások, majd én megmutatom. Aztán megszületett a baba, és mindent átírt a valóság. Nagyon sok minden máahogy van, mint ahogy az ember elképzeli. Nem vagyok lompos és a párkapcsolatunk is szuper, de el kellett felejteni, hogy ugyanúgy megy minden tovább, mint előtte. Ahogy te gondolkodsz, abból világos, hogy nem igazán tudod most még, milyen lesz babával az élet, vele szinte nem is kalkulálsz. Ez nem baj, csak készülj arra is fejben, hogy esetleg nem pont úgy lesznek a dolgok, ahogy elképzelted. Nekem pl ezt tök nehéz volt elfogadni. De utána könnyebb volt már.
2022. aug. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Pont úgy vagy, mint az egyik ismerősöm. Csak magával volt elfoglalva terhesség alatt. Rettegett, hogy akár egy kilót is hízik, így kb alig evett. Meg kellett indítani a szülést, mert nem fejlődött a kicsi, épphogy 2 kilóval született, azóta minden baja van.

Neki se nagyon látszódott a hasa, max 20 hetesnek tünt, mikor 38 hetes volt.

Annyira felelőtlen dolog ez. Neked is baj van a toronyban, de rendesen. És tévedsz, az anyaság önfeláldozások sora. Semmi se lesz már olyan, mint gyerek előtt. Legfőképpen Te nem. És itt nem a testedre gondolok elsősorban...

2022. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!