Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással is történt ilyen.?

Mással is történt ilyen.?

Figyelt kérdés
3honapja szültem császárral. Sajnos nem szoptatok. Már volt egy menszeszem júniusban. Most viszont júliusban nem jött meg elkezdett furcsán fájni a derekam és a hasam védekeztünk a párommal megszakítással tudom nem biztonságos de ez olyan spontán jött. Csináltam 3 Gabriel tesztet amin kb 20perc után halvány csík megjelent. Eléggé fájt a hasam bementem a kórházba hüvelyi uh de a Dr úr nem lát semmit. Valami 11mm valamit látott a méhnyak körül de nem tudta miaz. Elküldött másnap vérvétel<0.100IU/L azt mondta ez alapján kizárható a terhesség. De viszont nekem ugyan úgy görcsölget a hasam alul szúrkál végbél felé is némi hasmenésem is volt. Vettem meg kettő tesztet full negatív . Tegnap még egyet amin kb 2ora múlva volt egy olyan csík amit tényleg nagyon nagyon nehezen lehet észre ven tudjátok " vagy ott van vagy nincs" nem tudom micsimaljak? Félek a méhen kívüli től

#Méhen kívüli? #Fals pozitív teszt?
2022. aug. 3. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs hcg a szervezetedben nem lehetsz terhes!méhen kivüli nem a mehnyak körül van!picit gondolkodj!szültél már 1 gyereket!
2022. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhes biztos nem vagy. Fölöslegesen dobálsz ki pénzt tesztekre. Ami 10 perc után jelenik meg az száradási csík.
2022. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Mikor volt a megszakításos szex?
2022. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb 3hete
2022. aug. 3. 07:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagy valószínüséggel nem vagy terhes, a tüneteid vagy más miatt (gyülladás vagy egyéb) vannak, vagy nemsokára megjön megint a menzeszed, vagy csak beképzeled a tüneteket, mert félsz a terhessségtöl
2022. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor halvány pozi tesztek mitől vannak?
2022. aug. 3. 07:48
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy nem értitek meg, mi pozitív és mi negatív. Neked negatív tesztjeid vannak.
2022. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a mensid készülődik. Abszolút nem jött még helyre a szervezeted, nyugi. Lehetőleg ne parázz feleslegesen :)

Nekem 3 mensi kellett, hogy aránylag azt mondhatom, hogy visszaállt a "régi" rend. Pedig én szoptatok és császár után 7 héttel meg is jött 🤔😃🤷

2022. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek halvány pozitív tesztjeid… Ha 20 perc után jelenik meg, az negatív.

Tényleg nem értem én sem, ha már szültél egy gyereket, ezzel miért nem vagy tisztában?

2022. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig nem érti, hogy nem terhes… Szerintem sokan tudjuk, ki ő.


Komolyan képes voltál még KETTŐ tesztet is venni, mikor az orvos megmondta, hogy nem vagy terhes? Tudod te, hogy mennyit tanulnak?

2022. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!