Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak mondható ez a tünet?

Normálisnak mondható ez a tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon az elején járok 4+6 nap.


Már a nem várt előtt is egy héttel kezdődött a "meg fog jönni" érzés, és azóta sem múlt el. Nem érős görcsöles, nem tudom le írni az érzést, viszont előfordult, hogy jobb oldalon érzem ezt a kicsit szúró fájdalmat, vagy azon az oldalt a derekamnál. Van hogy felüléskor vagy ágyban forduláskor szúrást. Le kopogom, barnázás, vérzés nem volt. Már a nem várt előtt 2 nappal is pozitívat teszteltem.


Ez a tünet lehet méhen kívüli terhesség?


Nagyon szeretnénk a kisbabát, nem tudok meg nyugodni.


Kérlek írjatok Kedves Mamik, ha nektek is volt ilyen tünetetek és nem volt semmi baj! :(


Annyira sok időnek tűnik még a 6-7. Hétig várni a vizsgálattal. Szeretnék boldog lenni önfeledten, úgy hogy nincsenek bennem kérdések...


Köszönöm!



2022. aug. 3. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy fájdogált nekem is. Az a baj, hogy kérdések mindig lesznek, de meg kell tanulnod nem pánikolni. Én pl a 7.től a 12. hétig letiltottam magam minden fórumról meg gyakoriról mert annyi szörnyűséget olvas itt az ember, amire semmi szükség. Ha minden tünetnek mindig utánaolvasol csak nonstop pánikolni fogsz. Bízz az orvosokban, ne öndiagnosztizálj.
2022. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van teljes mértékben. Még nem voltam orvosnál, korai.
2022. aug. 3. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mostantól évtizedekig lesznek dolgok, amik miatt aggódni fogsz, ha megszületik, akkor is. Tehát sajnos nem fog elmúlni az érzés, csak átalakul.


Nekem is volt ilyen az elejétől kezdve, csak általában a bal oldalon éreztem. Minden rendben, 18 hetes vagyok ikrekkel.

2022. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt valahogy éreztem, hogy így lesz. Szerintem azt fogom csinálni mint a kedves első hozzászóló és hanyagolok minden fórumot, semmi értelme.. Majd történik minden úgy, ahogy lennie kell.


Gratulálok nektek, jó egészséget kívánok!

2022. aug. 3. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt, nyilalt oldalt, én is nagyon féltem, de minden rendben volt. Nyugodj meg, ha jó helyen van jó helyen van, ha rossz helyen akkor se tudsz mit tenni.

Ha erősödik a fájdalom esetleg a végbélbe kisugárzó fájdalmat érzel tartósan és el tudsz jutni orvoshoz, akkor menj előbb, de lehet nem fog látni semmit, sehol még.

2022. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy te is ide írtál. Azért félek, mert olvastam, hogy nagyobb az esélye, ha volt valami gyulladásod. Nekem volt méh kürt gyulladásom 6 évvel ezelőtt. Remélem szerencsés leszek mint Te is, és boldog idők várhatnak ránk.
2022. aug. 3. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind2 terhességemnél brutálisan szúrt főleg a jobb oldalam, főleg ha hirtelen felalltam, kohogtem, tusszentettem. Ez attol van, hogy feszülnek a mehszalagok, és emiatt van ez a nyilaló szúró érzés. Most vagyok 12 hetes, mar csak akkor erzem, ha olyan stadiumban vagyok (gondolom en :D) amikor epp nagyobbat nő a méhem. :)
2022. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem nyugalmi állapotban is van, hogy egyik oldalt érzem azt a különös érzést.


Köszönöm, hogy írtál, megnyugtató!


Boldog baba várást!

2022. aug. 3. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem jelent. Az első terhességem elhalt 6 hetesen, a másodikkal pedig most járok a 38. héten. Mindkétszer éreztem ezt a nyilaló, feszülő érzést. Másodszor rettegtem miatta, mert féltem, hogy ez bajt jelent, mivel az elsőnél is éreztem és elment a baba. De én vagyok itt az élő példa, hogy ez nem gond, 2 hét múlva szülök.

Nyugodj meg!

2022. aug. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy meg osztottad a tapasztalatod velem,Kedves 9-es!


Gratulálok a babádhoz, és könnyű szülést kívánok!

2022. aug. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!