Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ugrálóvár?

Terhesen ugrálóvár?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem vitát és ,hü..zést szeretnék!

Sokat járunk a gyerköcömmel játszóházba. Legtöbbször én is ugrálok,csúzdázok vele.

Terhes lettem és elgondolkodtam ,hogy árthat a terhességnek az ugrálóvár,trambulin?


2022. aug. 4. 07:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy pocakkal már azért nem kéne. Az én lányom is folyton ugrálna, trambulinozna, szaladgálna, a közelmúltig (kb így a 20-22. hétig) még kergettem meg ugráltam vele, de amióta már látványosabb a pocakom, nem igazán esik jól és nem is merek. A babának baja nem lesz, de méhsüllyedés meg ilyen-olyan nyavalyák előjöhetnek ettől. Plusz tényleg érzi az ember, ha valami már nem esik jól, nem kéne, azt jobb is nem erőltetni ilyenkor (szerintem).
2022. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszi még pici a terhesség. Nagy hassal már biztos nem csinálnám!
2022. aug. 4. 08:02
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Én is mindig ugráltam, csúszdáztam, körhintáztam a kislányommal.

Miután terhes lettem, már nem, de mondjuk leginkább azért mert renegeteget émelyegtem az elején, aztán meg pocakkal már nem.

2022. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtt mióta használhatja a gyerekjatekokat?
2022. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣 az ügyeletes idiota itt van!
2022. aug. 4. 09:50
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Én soha nem ugráltam vele, mert nekem nem szabad. Semmi gondot nem okozott, egyedül, vagy más gyerekkel is tud ugrálni. Én biztosan nem csinálnám a helyedben, dehát én nem is szoktam, úgyhogy nekem nem hiányozna.
2022. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
45%
Huh, te ezzel a stílussal már nevelsz egy gyereket és terhes vagy a masodikkal? Szomorú. Tudod, én még nem láttam olyan jatszóházat vagy nyilvános ugráló várat, ahol ne lett volna kiirva, csak 12 even aluliak használhatják. Bár most hogy ezt leirtam és hozzá olvasom a ritka bunkó hozzaszolasod, már érthető is minden. 11 évesen várod a másodikat.
2022. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező: "Nem vitát és ,hü..zést szeretnék!"

Szintén a kérdező: "🤣🤣🤣🤣 az ügyeletes idiota itt van!"


No comment....

2022. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Attól miért lesz valaki idióta, hogy feltesz egy teljesen normális kérdést? Én még nem jártam olyan helyen, ahol felnőtt bemehetett a gyerekek közé ugrálni, pedig van már 3 gyerekem.
2022. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Bp campona

Érd tesco grund játszóház

A szűlök is mehetnek a gyerekekkel!

Néha jóbb tájékozódni mielött kioktattok valakit!

Egy kérdést tettem fel. Nem a kerdésre válaszoltok csak az észt osztjátok!

Nem nálam van a gond!

2022. aug. 4. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!