Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez magzatvíz szivárgás?

Lehet ez magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

37+3 hetes terhes vagyok. 4 hete kb. Erős fehér folyásom van, de az láthatóan folyás (semmi baj, rossz tünet nincs vele), pár napja jóslóim vannak, keményedik a hasam, fáj a derekam, ma szinte egésznap dagad a lábam és a kezem, de aztán visszaáll rendesbe. Sokszor érzek erős nyomást a hólyagomra, de egyértelműen a baba nyomja. Ma észrevettem a bugyimon színtelen enyhén édes illatú "valamit" nem tudom, hogy az magzatvíz-e. Ha szivárog akkor mi a teendő? Tettem be próbaképp wc papírt, hogy folyik-e (még várok). Pisilési, becsorgási problémáim nincsenek. A baba nagyon aktív, továbbra is nagyon erősen mozog.

Nincs szülész orvosom, ilyenkor menni kell esetleg kórházba? Több jele lehet a szivárgásnak? és kb. Mennyi idő a biztos szivárgás után a szüléshez?



2022. aug. 8. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha édes illatú, akkor lehet. Én megnézetném mindenképp, mert a szivárgás eltarthat hetekig is mielőtt beindulna valóban a szüléd, viszont így nagyobb az esélye egy felszálló fertőzésnek, ami komoly problémákat okozhat.

Menj be a kórházba, mondd el nekik ugyanezt, meg fogják nézni.

2022. aug. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom lehet kapni a gyógyszertárba ilyen betétet ami el színeződik ha magzatvíz megy rá. Vagy valami ilyesmi. Érdemes ki próbálni
2022. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet már ilyen betétet kapni. Felénk legalább is nem. Menj be, megnézik.
2022. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom, h nem friss kérdés, de a Rossmannban továbbra is árulják ezt a betétet.
2022. okt. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossmannban én múltkor vettem, mert hasonló túnetek voltak. Szerintem érdemes ott megnézni. Vagy dm
2022. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!