Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napot késett a menstruációm....

3 napot késett a menstruációm. Ma megjött, vérzek, de csak a vizeletemmel együtt távozik, a betéten semmi nincs, pici darabok is vannak benne. Ez vetélés?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű! ha csak akkor jön, akkor az nem a hüvelyből jön, hanem a húgycsőből. tehát véreset vizelsz. feltétlenül menj el orvoshoz, ez nagyon komoly betegségek jele lehet.
2008. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Szia.Amikor nekem elment a baba előszőr barnázni kezdtem, majd erősen vérezni.és nagyon erős görcs kísérte.Ha nem görcsölsz,szerintem nem vetélés.én azt mondanám, várj még egy kicsit, és ha nem jön meg jobban, vegyél egy tesztet,persze több minden is lehet.Nekem most a második terhességemnél volt olyan,hogy kis pirosas alvadékok jelentkeztek, és kaptam rá gyógyszert, majd elmúlt.Ha ez az első mensikimaradásod, nem volt pozitív teszted, és nem erősek a görcseid,szerintem a doki is azt mondaná, hogy várj egy -két napot. De ha megnyugtat, inkább beszélj vele, végülis ő a szakember.
2008. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az esetleges vetélést követő vérzés a hüvelyedből jönne, tehát látnád a betéten.

Ha vizelet közben észlelsz vérzést, az a hugyrendszerből jön, tehát nagyon nagyon sürgősen menj el urológiára!!!!

A többi majd alakul, ettől még lehetsz terhes.De az urológusnak említsd meg az esélyét és utána menj nőgyógyászhz is.

2008. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!