Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most léptem a 8. hétbe....

Most léptem a 8. hétbe. Tegnap együtt voltunk a férjemmel, miután vérzésem lett. Semmiféle fájdalmat nem érzek. Lehet, hogy vetélés?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, mivel sérülékenyebb a nyálkahártyád, most valószínű csak attól véreztél. A vetélés iszonyú görccsel és sok vérrel járna. Legalább is görcsnek kell lenni. Ne izgulj. 37 hetes pocis
2009. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, ilyen korán még az is lehet, menj orvoshoz mihamarabb! Ha van fogadott dokid akit fel tudsz hívni, hívd fel!!!!! Minket az első 12 hétben határozottan eltiltott a doki a szextől pedig nem voltam veszélyeztetett terhes, mégsem javasolta. Remélem semmi baj, drukkolok neked, de menj orvoshoz vagy kórházba a lehető leghamarabb. Mondjuk azonnal!!!!!!
2009. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, irány a doki hogy megnézze minden rendben van és hogy megnyugodj. Az előttem szólónak igaza van, és előfordul ilyen, nálam is volt, és egészséges kisfiam van, de vérzés esetén tisztázni kell mindig az okot, és menj orvoshoz
2009. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9-17es vagyok, az elsőre gondolotam mikor azt írtam előttem szóló
2009. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy kis mennyiségű még nem lehet gond. De gondolom a biztonság kedvéért minél előbb elmész az orvosodhoz.
2009. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia, a második válaszoló vagyok, nem akartalak megijeszteni, de jobb minél előbb tisztázni a vérzés okát! Drukkolok Neked!!!!!
2009. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is mielőbbi dokivizitre ösztökéllek, mert nekem volt vetélésem, és egyáltalán nem jár olyan hatlamas görcsökkel és vérzéssel. Nekem egy kevés barnázással kezdődött és rá 3 órára kezdtem el vérezgetni és másnap véreztem rendesen (több mint egy hétig). Szóval irány a doki, jobb félni, mint megijedni!!!

Nagyon drukkolok!

2009. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is véreztem 6 hetesen miután együtt voltunk a férjemmel, meg is ijedtem. Nekem sem volt fájdalom, vagy görcs! Azonnal hívtam a dokit, aki rögtök kórházba küldött! Szerencsére semmi baj nem volt. Mármint nem a babától jött a vérzés, hanem valami seb, vagy gyulladás okozta! Tényleg sokkal érzékenyebb odalent minden a terhesség alatt, így előfordulhat, hogy a gyengéd szeretkezés után is megsérülhet a hüvely! Szerintem menj és nézesd meg! Az a biztos!
2009. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! inkabb nezesd meg magad egy orvossal.engem is eltiltottak a szextol, pedig nem vagyok veszelyeztetett es megirom oszinten meg a mai napig nem merek egyutt lenni a ferjemmel, nem kockaztatok, nem er az annyit pedig mar 15 hetes vagyok.bennem tul nagy a felelem.
2009. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!