Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, átlátszó kissé...

Nagyon félek, átlátszó kissé véres nyák?

Figyelt kérdés

Sziasztok 8. hétben járok, számításaim szerint 7+4. Holnap mennék az első vizsgálatra.


Ma reggeli pisinél a bugyimon észrevettem 1 cm barnás foltot, akkor már nagyon aggódtam. Törlésnél kb 1 cm nagyságú átlátszós véres nyákot találtam a papíron. Nagyon félek. Nagyon szeretnénk a babát, de most kétségbe estem. Tudom, mindennek úgy kel történnie, ahogy lennie kell, de nagyon szomorú vagyok. Biztos, hogy baj van? Kérlek Titeket, segítsetek! :(


2022. aug. 24. 05:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, de ma menj be megnézetni. Ha piros a vér, az nem jó.
2022. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy így senki nem fogja tudni neked megmondani hogy baj van e vagy sem. Lehet hogy kémiai terhesség volt, és időközben megszakadt, de az is lehet hogy minden rendben van, jó helyen tapadt és fejlődik rendesen a terhesség. Erre leghamarabb holnap kapsz konkrét választ, ha elmész az orvoshoz.

Kívánom a legjobbakat, és jelentkezz ha kiderült valami.

2022. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
28%
Nem biztos!Írnak majd progeszteront.
2022. aug. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nagyon keservesen fog telni holnapig a várakozás.


El sem tudtam hinni, hogy velünk van egy csoda. Nem akartam magam bele élni, hiszen tudtuk, hogy bármi lehet...


Annyira nagy csalódás lenne, ha holnap rossz híreket kapnánk. Nagyon szomorúak lennénk.


Eddig nem volt semmilyen barnázás, semmi... Csak a szokásos émelygés, hányás, fáradtság, cicik érzékenysége, undor az ételektől és a szagoktól, pulzus emelkedés, orrfolyás, puffadás...


Reménykedünk holnapig. :(

2022. aug. 24. 06:43
 5/34 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Nekem is volt ilyen, szintén nagyon megijedtem. Akkor felhívtam az orvost, mondta, hogy beágyazódási folyamat jóval hosszabb és összetettebb, mint, ahogy a netes felületeken írják, hogy az x.napra beágyazódik. Ilyenkor még zajlanak a folyamatok. A másik,amit szintén nem tudtam, az hogy mennyire könnyen megpattanhatnak erek a méhszáj, vagy hüvely környékén-egyszer a 9.héten kezdtem durván vérezni, kiderült, hogy megpattant csak egy ér wc-zés közben, de addig húszszor rámjött a szívroham. Utána volt ilyen, mikor 19 hetesen a gebetikai uh-ra mentem, utána 25 hetesen-mindig levert a víz-de a babával minden rendben, hematóma nincs, csak a hüvelyben van egy ér, amit mondott az orvos, hogy látja, hogy kidudorodik és valszeg néha megpattan. Amúgy hasonló, mint az aranyér.

Szóval nyugodj meg, holnap kiderül minden. Ha nem görcsölsz és nincs fokozódó vérzés nem lesz baj.

2022. aug. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
3. mégis miért írnának progeszteront? az nem terhességmegtartó csodaszer…
2022. aug. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Kedves 5#!


Köszönöm,hogy le írtad a tapasztalatod. Neked is ilyen nyálkás, kocsonyás valami volt, vérrel? Bocsi ez nagyon undorító.

Remélem, hogy nekem is csak hasonló dolog miatt lehetett. Remélem..

2022. aug. 24. 06:55
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszeri alkalom volt, akkor talán nincs baj.

Ha megoldható, ma inkább próbálj meg csak pihenni.

Persze ha fokozódik a vérzés, akkor hívd fel a dokit vagy menj be a kórházba, de sok mindent nem tudnak csinálni még ilyenkor, ha akar marad, ha nem nem.

Próbálj nyugodt maradni, és a szépre gondolni, minden rendben lesz.

2022. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Kedves 9#!


Köszönöm. Ezen a héten pont itthon vagyok,nincsen semmi dolgom. A férjem mindenbeb támaszom, pihenni fogok.


Azóta voltam már 3x pisilni, és semmi nincs a papíron, mintha nem is lett volna..

2022. aug. 24. 07:48
 10/34 anonim ***** válasza:
14%

De miért vársz holnap pláne ha szétvet miatta az ideg???

Erre van a nőgyógyászati ambulancia...

Ha ennyire vágytatok rá akkor miért annyira nagy dolog megnézetni magad??

Minden orvos mindig elmodja hogy bármilyen vérzéssel akármilyen pici is AZONNAL orvos!

2022. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!