Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter alatti szédülé...

Első trimeszter alatti szédülés ellen?

Figyelt kérdés

Első trimeszter végén járok, de tegnap éjjel hányós migrénem volt, ma délelőtt maradt abba, most meg szédülök és néha elfeketedik a kép.


A vérnyomásom 115/67 89

A cukrom 4.7


Azonkívül, hogy lefekszem aludni, és sok folyadékot iszom (ma eddig 2,5 liter vizet ittam) mit tudok tenni? Nagyon kellemetlen, és ma le kellene vinnem a kutyát is, sajnos a férjem éjszakás.


2022. szept. 3. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg valami mentolos?

Én vettem nózit, azt szoktam szipuzni 😄 illetve a mentolos cukorka, rágó vált be. Nem sokáig, de amíg leviszed a kutyit talán használ.

Sajnálom, én este szoktam szédülni mielőtt aludnék :(

2022. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam rágózni, ittam is egy kis kólát, de valahogy nem segít
2022. szept. 3. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem a séta jót fog tenni bár tudom hogy nehéz rávenni magad. Én a háztartási keksznek köszönhetem, hogy túléltem az első trimesztert. Kitartást neked!
2022. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen jön a szédülés? Van esetleg előtte/közben izzadás is? Ha igen, akkor a cukrod esik le hirtelen, nálam ez még mindig gyakori sajnos így a 23. hétem is.

Nekem a joghurt segít leginkább benne, vagy egy darab sajt, vagy barna kenyér, korpovit keksz. Mindenképp valami ilyesmit érdemes enni ilyenkor, nem cukros dolgot, a kóla pl ezért nem jó.

2022. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3, köszönöm szépen, akkor megpróbálok lassan elindulni.


#4, a semmiből jött, nem társul hozzá didergés, izzadás, pánik, csak kicsit sötétül a kép.



Ettem egy kis sajtot most, meg leviszem a kutyát

2022. szept. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!