Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki használt kismamaként...

Ki használt kismamaként "külön"párnát?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várok aki használt kismama párnát hogy bejött vagy sem.

Elsősorban a pillangó párna érdekelne azt néztem ki.

Jónak tűnik hogy támasztja a pocakot 🙂



2022. szept. 7. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En is szoptatos parnat vettem (a golyos zorog, a vatelinneltoltott nem).
2022. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy U alakú kismama párna van. Minden pénzt megért. A has növekedésével több teher nehezedik a csípőre, lábakra. A keringés is megváltozik fekvő állapotban. Zsibbadtak a lábaim, sokszor arra ébredtem, hogy nem érzem őket. A párna szára megtámasztja a lábat, tarja a hasat. Most így a 9. hónapban is nagyon sokat segít. Ilyesmi van nekem: [link]
2022. szept. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

C alakú kismama párnám volt. Őszintén, semmire való!

Aludni csak addig tudsz vele, amíg nem akarsz megfordulni, mert ahhoz fel kell kelni és megfordítani az egész párnát.

Ezen kívül pillanatok alatt elveszíti a tartását, kilapul és már nem lesz annyira kényelmes.

Mégegyszer biztos nem vennék...

Ugyanazt a hatást éred el, ha egy pokrócot ölelsz és teszel a lábaid közé. (Értsd jól...🤣)

2022. szept. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!