Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a menstruáció...

Terhesség alatt a menstruáció esedékes idején görcs?

Figyelt kérdés

Tehát a 4,8,12 hétben, mikor a menstruáció esedékes lenne, akkor normálisak a menstruációs görcsök, a derékfájás, a pattanásodás?


Nem tudom így hirtelen, hogy elrohanjak-e vele orvoshoz, vagy pedig ez így normális-e.


Endometriózisom meg myomám van, ill PCOS, úgyhogy nekem mindig nagyon-nagyon fáj, ahogy most is.


2022. szept. 11. 09:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki?
2022. szept. 11. 10:17
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

ejj de turelmetlen vagy mert 1 órán belül nem kaptál választ...


eleinte nekem pattanások jöttek mikor "meg kellett volna jönnie", kb az 1. trimeszterben.

nekem nincs semmi nőgyógyászati gondom, szóval passz, de normális is lehet. egy telefonnal nem ártasz senkinek, de ha megnéznek sem lesz bajotok :)

2022. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2, de kit hívjak? Védőnő, háziorvos kikapcsolva.
2022. szept. 11. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális a pms tünet, de meg kellene kérdezned az orvosod,főleg, hogy vannak nőgyógyászati problémáid.
2022. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4, vasárnap nehézkés, mindenki ki van kapcsolva.
2022. szept. 11. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor be mész a sürgősségire ha annyira nagy bajnak érzed 🤦🤦
2022. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt de barnázással együtt, én mentem a nőgyógyászati ambulanciára, nem volt gond, de inkább jobb meg nézetni. Nekem mélyen tapadó a lepény, emiatt volt egyébként.
2022. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem vérzel és nincsenek elviselhetetlen el nem múló fájdalmaid akkor szerintem semmi ok az aggodalomra
2022. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!