Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 éves a kislányom. És terhes...

1 éves a kislányom. És terhes lettem. Nem védekeztünk,igazából október 15 .én volt időpontok a dokihoz hogy írunk fel gyógyszert,de baba van. Mit gondoltok nagyon kicsi a korkülönbség?

Figyelt kérdés
3 gyerek van 13 ,5,1 évesek. A legkisebb nagyon nehezen akart összejönni igazából nem védekeztünk a második után sem,nagy nehezen összejött mindnefele hormon szedése után,most a kislányom születés után nem siettem el a védekezést,úgy gondoltam hogy nem tudok így sem hamar teherbe esni...és tessék...félek hogy nehéz lesz a gyermek nevelés, sokszor így is kiborulok... Anyagilag nem állunk tisztul,dolgozunk férjem vállakozik is. Nem az anyagiak miatt félek hanem hogy boldogulok 3 kicsivel....a nagylanoymt nem szeretném terhelni ilyen szinten ...nyilván segít de nem szeretném felettébb igénybe venni
2022. szept. 19. 13:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire lesz nehéz ?
2022. szept. 19. 15:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát ez mindenkinek más szerintem. Mi 7, 6 és 3 évesek voltunk, mikor a legkisebb tesónk született, és egyikönk se volt egyszerü eset :D de tisztán emlékszem, hogy imádtuk a kicsit, meg úgy összeségében azt az időszakot, ahogy a szüleim is (pedig ők elég nehéz anyagi helyzetben voltak akkoriban). Igaz anyukám néha (vagy sokszor :D) idegeskedett, de összességében ő 100%, hogy nem csinálná máshogy.

Boldog babavárást és sok kitartást kívánok nektek!:)

2022. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2022. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyű. Viszont a nagyot, hacsak nem ő kényszerített a teherbe esésre, eszedbe ne jusson bármibe is bevonni amit ő nem akar. Nem neki szülted és nem a csicskád.
2022. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, anyám is így kezdte. Óóó nem lesz semmiben hiányotok, nem lesz semmivel több dolgotok (mikor a 3.tesómmal terhes lett).


Aha nem... csak konkrétan vagy én takarítottam, főztem(!), vagy épp a hugom huzkodhattam. Akár egy sulis buli helyett is.


Emellett mivel 4en voltunk, 4fele (+ugye a háztartás és egyéb dolgai) kellett figyelnie, mint legnagyobb, "óóó te úgyis tudsz egyedül bármit csinálni, most erre pont nincs időm..."


Tök jó volt. A 2.tesóm is megsínylettem, nem a 3at. Amilyen gyorsan lehet léceltem is le otthonról.

Annyi különbseggel, hogy én 14voltam, a 3.tesóm meg nem 1, hanem 3 szóval jóval önálóbb, mint a tied.



Ez a nem védekeztünk mert multkor se úgy volt, na ez meg aztán hab a tortán. Ehhez csak külön gratulálni tudok

2022. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A férjemet az andrologus meddő e nyilvánította a kislanyunk előtt egy halom hormonális gyógyszer segítségével lett. Akkor semennyire nem lehet bevonni a nagyobb gyermeket a házimunkaba?ne mondjátok már hogy egy semmire való rendetlen lányt kell az életre nevelni.nyilvan nem azt mondom hogy helyettem dolgozzon a gyermekem ... Hanem alapból arra nevelni hogy az életben megállja a helyét és szeresse a rendezett környezetet ..szerintem nem jó elkényeztetett semmirekellő bárány babákat nevelni akik csak koveteloznek.
2022. szept. 19. 19:42
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hanem alapból arra nevelni hogy az életben megállja a helyét és szeresse a rendezett környezetet ..szerintem nem jó elkényeztetett semmirekellő bárány babákat nevelni akik csak koveteloznek.


Igen, a saját, külön szobáját rendbe kell tartania és ennyi. Nem kistesó pesztra meg anyuci helyett takarítónő. Kb olyan mint mikor majd ő szül és téged hív oda hogy csináld meg helyette a dolgokat.

2022. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szegèny gyerekeid, de fognak ezèrt utálni :D
2022. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!