Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok, elég, ha...

Mik a tapasztalatok, elég, ha a második trimesztertől másnaponta szedem a terhes vitamint?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem . Naponta kell szedni.
2022. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
akkor se lesz semmi, ha nem szeded
2022. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

A baba elveszi, ami neki kell akkor is, ha neked semmi sem marad.

Ha a vérszegény leszel úgyis kapsz vasat, a vitaminok nagy részét azért étkezéssel is be tudod vinni, ha normálisan eszel szóval nincs belőle semmi, ha nem mindennap szeded.

2022. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Nálam a második trimeszterben azt mondta a nőgyógyász, hogy max heti 2-t vegyek be belőle. Az utolsó 2 hónapra pedig hogy egyáltalán ne szedjem tovább, mert nagy lesz a baba. Így is nagy lett, majdnem 4 kiló.
2022. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak vitamin. Szedheted kétnaponta, a táplálkozás a legfontosabb. Az viszont egy elavult és ezerszer cáfolt nézet, hogy a terhes vitamintól lesz nagy a baba. Ezt valami korral nem haladó orvos mondhatta. A születendő baba súlya elsősorban genetika, ezen kívül befolyásolhatja egy esetleges terhességi cukorbetegség, vagy egyéb problémák a terhesség során. De nem az Elevit 😄.
2022. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát én végig szedtem a vitaminokat, jóformán minden nap, de teljesen átlagos méretű gyerekem született. Ekkora baromságot hogy mondhat egy orvos, hogy a vitaminoktól lesz óriás.
2022. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Én az első kettőnél nem szedtem 4.5 és 4 kilóval születtek, 3.nál szettem végig és 3.7kg volt, nincs köze a vitaminhoz mekkora lesz a baba
2022. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Én végig szedtem a vitamint, lett terhességi cukrom is, mindenki riogatott, hogy nagyon meg fogok hízni és 5 kilós gyerekem fog születni, kőkemény 2800 grammal született a fiam és 4 kg plusszal mentem szülni :D
2022. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ajánlott végig szedni ha már az ember elkezdi szedni, ez jól jön a babának főleg ha pl cukor diétán van vagy kevés dolgot tudsz enni. Nem ezen kéne spórolni.
2022. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is csak 2-3 naponta szedem már. Minden értekem teljesen rendben van. Nem spórolásból, de mióta két kapszulát kell egyszerre szedni (Femibion 2), azóta mindig rosszul leszek tőle. Ez csak vitamin, nem varázslat. Ha valami hiány van, azt a vérvételek úgyis kimutatják.
2022. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!