Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés pontosan a jósló...

Milyen érzés pontosan a jósló fájás?

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok és hirtelen derékból előre sugárzó intenzív fájdalmat kedztem érezni. Nem mondom, hogy kibírhatatlan, de nem kellemes. Az erősség nem állandó.


Közben meg van egy olyan érzésem, mintha durván fel lennék puffadva, vagy valami hasmars kerülgetne.


Ez lehet a jósló, vagy készüljek rá, hogy valamit benyaltam?



#hasmenés #jósló fájás #derékból sugárzó fájdalom
2022. szept. 28. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, mint egy erősebb mensi napon. Fájt a derekam meg görcsöltem. Volt, hogy pár másodpercig csak, de volt hogy pár percig is.

Nekem mind a 2x a 36.hét után kezdődtek.

2022. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint a mesi görcs, és inkább hullámokban jön, mint egy állandó fájdalom.
2022. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ezek a Braxton-hicks ,készúl a szervezeted a szúlésre ,de nyugi ez normális.
2022. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Erős mensi görcs már hetek óta van egy héten 1-2x pár perc aztán elmúlik.

Ezeket gondoltam jóslónak.

Ez a mai viszint derékból sugárzott előre, volt neki egy ciklikussága, erősebb-gyengébb és vagy egy órát tartott.


Úgyhogy nem tudom most melyik melyik :D

2022. szept. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!