Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digitalis teszt 1-2...

Clearblue digitalis teszt 1-2 het pozitivat ir ,hagyomanyos tesztek halvany pozitivak nem vart napjan. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom van egy hasonlo kerdes,de mar nem mostani,igy en is szeretnem megkerdezni, hogy esetleg tapasztalta-e valaki, hogy a digitalis clearblue teszt pozitivat irt es 1-2 hetet? Mi lett vegul? A tobbi hagyomanyos tesztem halvany,de jol lathato. Nem vart napjan teszteltem reggel elso es masodik vizeletbol. Valaszokat koszonom!



2022. szept. 30. 10:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal,mert munkambol kifolyolag kell majd egy igazolas a terhessegrol, hogy ne kelljen majd nehezet emelnem stb. Nos hat mint varhato volt sok mindent nem latott,csak sgy makszemnyi apro kis pottyot,deviszont van eleg sok szabad hasuregi folyadek. Tapasztaltatok mar ilyet a terhesseg korai szakaszaban? Nekem mar elotte is volt,amikor nem voltam terhes,de par hetre ra amikor kontrollra mentem felszivodott..a doki mar olyanokkal riogat, hogy emaitt akar lehet mehenkivuli is..elegge parazok
2022. okt. 4. 21:05
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 10es :)
2022. okt. 4. 21:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Végül mi történt veled kedves kérdező?
2022. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó! Bocsánat hogy nem jelentkeztem azóta,tavaly megszületett a babám és azóta már 9 hónapos :)
febr. 17. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!