Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 tesztet csináltam,mind 3...

3 tesztet csináltam,mind 3 pozitív lett ma voltam ultrahangon,de nem látott semmit azt mondta 6hetesen fog látszani,ha az vagyok. A papírra az van írva, hogy 13mm endometrium...ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
13mm vastag a méhnyálkahártyád ennyit jelent.Meg van vastagodva max.felritkulást ha látott.6 hetesen visszamégy és kiderül mi van.
2022. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett pozitív a teszt? Mióta késik a vérzésed? Valószínűleg túl korán mentél. Az 5. hét vége felé már szokták látni a petezsákot, 6. héttől látható az embrió is.
2022. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első tesztet 2 hete csináltam utána ra 2 napra a másodikat és megint 2 napra a harmadikat multhó 24-26.a körül kellet volna meg jönnie
2022. okt. 4. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem késik olyan régen még és így normális hogy nem látszik semmi.

5 hetes lehetsz max.Nekem mondjuk már volt petezsák 4 hét pár naposan de lombik volt és így pontos a fogantatás ideje nálad viszont csúszhatott az ovuláció napokat és így persze hogy nem látszik semmi.

2 hét múlva menj vissza és már mindent látni kell.Mehetsz 1 hét múlva is de felesleges mert lehet csak petezsák lesz szikhólyaggal.

2022. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha 2 hete lett pozi a teszt és hamar tesztelt, 14nap +8nap és akkor nagyoon hamar lett pozi a tesztej =22 nap azaz már egy petezsákot látni kellene!szerintem elengedős.
2022. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az orvos szinte rá sem nézett a monitorra igazából nagyon ellenséges volt velem.
2022. okt. 4. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre nehéz mit mondani..

Nyilván egyik terhesség se egyforma, én 6+4 voltam terhesség megállapításon, és akkor már elő embrió volt, és mondta hogy látja a szívműködést is.

Reméljük nálad is így lesz és ha vissza mész minden rendben lesz!

Egyébként ha az orvos úgy érzed, hogy s*ggfej, keress inkább másikat…

2022. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem minden rendben,én ezért mentem csak a 8. Héten első vizsgálatra, hogy ne ijesszenek meg.


Attól, hogy bunkó volt, a kötelessége megmondani, ha gond van, tehát ha nem mondott semmit, akkor nyugi.

2022. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled kedves? Van babóca? 🙏
2022. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!