Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen hüvely nyilalásokat...

37 hetesen hüvely nyilalásokat okozhatja a méhszáj nyílása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


37+1 hetes terhes vagyok ma kezdődött és szinte egésznap nyílalgattam mintha hirtelen kést döfnénék a méhszájamba/hüvelyembe a baba is eléggé mocorog. (Valamint szokatlanul sok hangos bélmozgásaim vannak) Illeszkedne a szülőcsatornába? Vagy már maga akkora a baba, hogy ő nyom egy ideget? Biztos van itt már olyan anyuka, kismama aki ezt tapasztalta letudnátok kérlek írni nektek mi volt? Nem tudom ez jelezheti azt, hogy hamarabb fog érkezni vagy sem.


Előre is köszönöm a válaszokat! 🥰



2022. okt. 5. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgynevezett jóslófájások előjele lehet.
2022. okt. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


ez az én kérdésem volt, utána következő vizsgálatkor már bő 1 ujjnyira nyitva voltam. pontosan a kiirt datumom indult a szülés, addig igazából nem változott a méhszáj állapota. 1oraja tartó 5perces fájásokkal mentünk a kórházba (1.5 ora lett mire odaértünk), még mindig csak bő 1ujjnyi volt, +1ora múlva volt 2.

nekem nem egész nap volt ilyen mondjuk, de leírás alapján ugyanezt éreztem. bármi okozhatja igazabol :/

2022. okt. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen nyilalások, bő 1 ujjnyira nyíltam tőle, de tovább nem. 41. hétre szültem
2022. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma is nagyon nyilalgat szinte egész nap akkor mikor mocorog 😅 Gondolom a hátralévő időben ez lesz 😁
2022. okt. 5. 18:08
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Közben leírom, hogy voltam dokinál jeleztem neki és megvizsgálta a méhszájam állapotát 2100 szóval valószínűleg a gyakori szúrkálást az okozza nekem, hogy elkezdtem nyilni. Azért írom le, hátha 1x valaki megtalálja a kérdésem és hasznos lehet neki😊

2022. okt. 7. 00:35
 6/7 BhJucus válasza:
Szia! 38+4 hkm vagyok,nekem is van 2 napja ugyanilyen érzésem! Erőteljesebb nyilalgatás odalentre,de én szerintem ez csak a baba mozgásával lehet összefüggésben,mert tegnap voltam a dokimnál, és teljesen zárt vagyok 😩 viszont a bélmozgások is vannak,furcsábban emészt a gyomrom! Annyira jó lenne ha már kezdenék énis nyílni :( csütörtökön megyek újra,akkor megint megnéz! További boldog babavárást!:)
2022. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is boldog babavárást és babázást kívánok! 😊 Remélem ez a bélmozgások csak jót jelentenek és hamarosan jön a baba, kívánok neked sok szerencsét, hogy addigra nyílj valamennyit 😊( Tegnap nagyon nyilalgattam mondjuk volt is diszkó rendesen 😅)
2022. okt. 11. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!