Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki egyik terhesség...

Volt olyan aki egyik terhességével tok jól érezte magát a másikkal meg voltak rosszulletek ? Különböző neműek a gyerekek :) ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt. Állandó rosszullét az elsővel, ezt leszámítva álomterhességem volt. A másodiknál semmi bajom nem volt, nem hánytam, nem voltam fáradt (nem a terhesség miatt), ellenben ott volt már egy kisgyerek, állandóan talpalok, szaladok utána, a medencém, derekam a 20.héttől folyamatosan fájt, volt hogy lépni se tudtam, majd ezt felváltotta a folyamatos durva hátfájás, kb csak feküdni tudok, tudnék, ha nem kellene a bátyust ellátni. Nem vagyok képes több terhességre egyszerűen nem bírom. Mindkettő fiú.
2022. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!