Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetes normál terhességnél...

36. hetes normál terhességnél bevállalnátok egy 200 km-es utat kocsival? (egyedül mennék)

Figyelt kérdés
Nincs különösebb panaszom és még zárt vagyok
2010. szept. 27. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, még akkor is bármi történhet. én is koraszülött voltam és nem volt semmi erre utaló jel, szerencse, hogy Anyukám otthon volt. biztos 200 km-re is van kórház, de minden sokkal bonyolultabbá válik, ha ott indul be a szülés.
2010. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én most mondhatni két helyen lakom és a 200 km-re lévő kórházba jártam a terhesség elején, ott is lenne orvosom és ismeretségem.
2010. szept. 27. 11:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyedül nem hiszem... De ha ott lenne vki más is aki tud vezetni,vagy te megállsz mondjuk 2-3 óránként akkor talán..
2010. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezt te tudod, de most már bármikor jöhet a pici, fel kell készülnöd minden eshetőségre. ha így se lenne gond, akkor menj. és még tudsz vezetni? én még csak 15 hetes vagyok, de sokan azt mondták, hogy nagy hassal már nehezen ment a vezetés
2010. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én mentem, de csak 160 km-re:) 37+4-en jöttem vissza, szintén egyedül:)

Ha teljesen zárt vagy, és semmi nem utal rá, hogy készülődne a baba kifelé, akkor szerintem nyugodtan mehetsz. Beszéld meg a dokiddal, ha ő is ezt mondja, akkor jó utat:)

2010. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én 37+0 jönnék vissza és lehet akkor is egyedül. Nekem nem okoz gondot a vezetés,így pocakosan sem. Az is igaz, előtte kocsin dolgoztam, megvolt a napi min.100 km.

Csak azért kérdezlek Titeket kismamákat, mert akiknek mondtam, és nem terhesek mindenki el volt szörnyűlködve.

2010. szept. 27. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Igaz, a férjem vezetett, de mi a 39. héten mentünk 230 km-re ballagásra. A szüleim is ott élnek, így azért nem ismeretlen városba mentünk. Semmi gond nem volt, végül a 41. héten született meg a kislányunk.


Ha neked nem gond a vezetés és ott is van orvos, akihez fordulhatsz, ha hirtelen kell, szerintem menj.

2010. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valahol jogos az aggódásuk. De a Világ nem fog össze dőlni. Vagány csaj vagy, az is biztos.
2010. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mennék. Ha hirtelen van valami, még mindig meg tudsz állni.

Második terhességem, elsőnél is végig vezettem az utolsó napig, és most is vezetek még (36hetes vagyok).

Én csak azt nem szeretem (elsőnél is ez volt), ha kátyúba megyek, akkor bekeményedik a pocakom :(

2010. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En 35 hetesen utaztam szinten egyedul anyuekhoz videkre,busszal,kicsit en is paraztam,hogy "mi van,ha..."de nem lett semmi.37 hetesen jottem vissza,szinten busszal,az ut oda-vissza 200 km.Nem bantam meg,hogy elmentem,nem inkubator vagyok,sem beteg,csak kismama.Manocska pedig ugyis akkor bujik ki,amikor o akar,nem fogok bezarkozni a lakasba e miatt,lehet epp a kedvenc turimba tamad kedve megszuletni,ezt nem tudhatod elore.Raadasul en abba a "szerencses" helyzetbe vagyok,higy a ferjem kulfoldon dolgozik,en meg szinte teljesen egyedul vagyok,csak egy "nemszamithatokrasemmiben"anyosom lakik itt velunk egy varosban,meg par ugyanilyen baratnom,tehat bevasarolni egyedul megyek,egyedul nagytakaritok,egyedul fekszem-kelek,es mindent egyedul csinalok.A szules pedig mostmar barmikor beindulhat,mert 38 hetesek vagyunk epp ma,de megbeszeltem picurkammal,hogy megvarja apat,aki okt. 1-en,azaz penteken jon haza :)

Minden jot neked,es ne aggodj.En bevallalnam a helyedben,hisz egy talpraesett no vagy,aki feltalalja magat barmilyen helyzetben :D

2010. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!