Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok egy babát...

Bevállalnátok egy babát egyedül apa nélkül?

Figyelt kérdés
Védekezés mellett most lehet hogy terhes vagyok...20.-án voltam együtt a fiúval elvileg 10.-én volt peteérésem..24.-én kellett volna megjönnie az volt a 28. nap. Azóta semmi. A hőmérsékletem 35.8 tehát nem magas, ma reggel negatív lett a teszt.Mennnyi ideig normális ha kicsúszik a menstruáció? Rosszul vagyok az abortusz gondolatától bár még reménykedek hogy megjön..Szerintetek reménykedhetek még hogy nem vagyok terhes?És ha igen...apa nélkül..:(
2009. jan. 1. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem is szabad abortuszra menni.

Miért ne vállalhatnád be? Nem te lennél az első, és nem is az utolsó.

2009. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem az idegességtől nem jön meg.De ha mégis terhes vagy,ezt csak és kizárólag te tudod eldönteni(mármint,h mi legyen)Mennyi idős vagy,milyen a háttered,elég erős vagy-e(lelkileg is),milyen az egzisztenciád stb.Én,ha minden rendben lenne vállalnám,de persze nem vagyunk egyformák.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ehhez még sok mindent tudni kéne. Hol tartasz lelkileg, mennyire "riaszt", hogy lesz egy babád akiért te leszel felelős. Anyagiak? Korod? Háttér? Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy! Ezeket gondolod át jól és nem lesz baj. Én személyszerint nagyon abortusz ellenes vagyok, tehát ha én kerülnék ilyen helyzedbe biztos, hogy megtartanám, de ezt neked kell tudnod. Sok kitartást kívánok neked és egy boldogabb új évet!
2009. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!én is apa nélkül nevelem a fiúnkat,alig látom az apát és mégis megtartottam!Nem bántam meg!

Ha gondolod privire írhatsz vagy msn szívesen meghallgatlak!

19 napos baba anyukája

2009. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

baba444@vipmail.hu az msn címem az utolsó üzenőnek üzenném hogy felveszel msnre ha megkérlek? :))))


Köszönöm a sok segítséget... 26 éves vagyok..Imádom a gyerekeket főállásban babyszitterkedek.Igazából 20 éves korom óta gyerekt szeretnék...2 dolog van ami aggaszt.Az egyik hogy szüleimmel lakom (ami nem baj mert ház és nagy és segítenének), de hogy közöljem anyámmal hogy nem járok a fiúval csak összejárunk fél éve és most mecsúszott a baba?Mekkora csalódást okoznék szegénynek..A másik ami aggaszt hogy 26 évesen még reménykedek hogy végre rátalálok arra a férfire akivel kölcsönös lesz a szerelem és együtt szeretnénk leélni az életünket..Szerintetek mennyi pasi van aki szívből tudná szeretni más gyermekét??? Ha valaki azt mondaná holnap hogy 100% így is megtalálom a társam ebben az évben eszembe nem jutna gondolkodni...Nem egyszerű helyzet...

2009. jan. 1. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Lehet hogy kicsit stresszes vagy és azért késik

Ha legalább a minimum dolgokat meg tudom adni a gyerekemnek simán megtartanám ha nincs úgy anyagi háttér vagy szülői segítség az abortusz mellet döntenék mert úgy nem akarnák szülni hogy valahogy biztos felnő valaki hátha fog segíteni.

2009. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na mire estére arra jutottam ha terhes vagyok megtartom a babát úgy néz ki megjön a menstruációm... Örülök neki...

Lesz méhg ennél alkalmasabb pillanat az életemben mikor gyereket vállalhatok :)))

Köszönöm a segítséget

2009. jan. 2. 00:04
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2 vagyok.Látod,ennek így kellett lennie.Arra viszont jó volt,h végig gondold,hogyan tovább.Sok sikert!
2009. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor gondolom, megjött, és nem kell tovább görcsölnöd rajta. Viszont azt nem értem, hogy miért vagy ennyire elkeseredve, hogy 26 évesen még nem találtad meg az igazit. Én is 26 vagyok, igaz, én megtaláltam, viszont rengeteg barátnőm, ismerősöm van, akik még nagyon messze állnak ettől. De még nem is gondolkodnak komoly kapcsolatban sem. A mai világban egyáltalán nem vagy elkésve, bár tudom, hogy ha egyszer vágysz rá,akkor ez van. Viszont, hidd el, ha nem akarod azt sem görcsösen, akkor sokkal hamarabb megtalálod az igazit. Ugyanúgy,mint a babánál. Ha görcsösen akarja valaki, akkor sokkal nehezebben jön össze. Kívánom, hogy az új évben megtaláljon az igaz szerelem, és akár már bővüljön is a család!

2009. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!