Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén, mennyire lesz rossz...

Őszintén, mennyire lesz rossz a reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok de mar most szenvedek... reggel, este, napközben jönnek émelygés hullámok...

Ez rosszabb lesz mielőtt elmulik, vagy hasonlóra szamolhatok a 14. hétig?


2022. okt. 12. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem megjósolható, teljesen egyéni dolog.

Ahogyan az sem megjósolható, hogy a 14. héten fog-e elmúlni. Nem is tudom megérteni, honnan szeded ezt a 14. hetet...

2022. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 8. héten kezdődtek a rosszullétek, a 12. hét volt a legrosszabb, és a 16.-on kezdtek lassan javulni.

Ez mindenkinél változó, nincs kőbe vésve mettől-meddig tart és hogy kinél hogy alakul.

Van aki simán megússza tünetek nélkül és van, aki még a szülés előtti héten is hány és szédül.


Ezt a 14. hetet amúgy én sem értem...

2022. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rossz, hogy neked milyen lesz? Majd meglátod 😅
2022. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6-12. hét volt a legkeservesebb. Utána sokat enyhült, de kitartott végig. Egyéni, hogy kit mennyire visel meg, és meddig tart. Általában az első trimeszter végére enyhülni szokott.
2022. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha már most émelyegsz, akkor ez rosszabb nem lesz. Nekem is kb. ekkor kezdődött, és a 20. hétig tartott. Nem csak reggel, hanem egész nap, szagoktól is. Hányni nem hánytam, de pl. leszoktam a kávéról, mert már a szagától is rosszul voltam.
2022. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rögtön a legrosszabbal indult, aztán az a szint maradt hetekig és a 12-14. hét körülre fokozatosan javult picit.
2022. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Az elso trimeszter a legrosszabb ATLAGOSAN.

A 14 hetet mibol gondoltad ? A baratnom 40 hetig napi 20 szor hanyt.

2022. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5. heten kezdodott a brutalis emelyges, 6. heten a hanyas. Atlagosan napi egyszer hanytam, azt is delelott, de volt 1 het, amikor napi 6x hanytam, na az volt maga a borzalom, en nagyon rosszul viseltem, pedig tudom, hogy masok meg ennek is rosszabbul jarnak.


14 hetes vagyok es az az igazsag, hogy a hanyinger meg mindig nem mult el, de mar csak kb 3-4 naponta egyszer hanyok.

Hat varom a veget en is.

2022. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6.heten kezdodott, akkor még csak emelyges volt es piritoson kivul semmit nem birtam megenni. Aztan a 8.hettol 2-3 napig eros migrenes fejfajasom volt es ameg nem mult el addig egesz nap hanytam, semmi nem maradt meg bennem. Minden heten kb ugyanazokon a napokon. Panadolt hiaba vettem be semmit nem ert ki kellett varnom ameg elmulik. 13-14.heten mintha elvagtak volna es azota sem fajt a fejem egyszer sem. 34 hetes vagyok.

Nem volt tul kellemes, de kibirhato meg hat muszaj, nincs mas valasztas.

2022. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!