Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Màs is kicsit ,,csalòdott"volt...

Màs is kicsit ,,csalòdott"volt,mikor kiderült,hogy a 2.baba is ugyanolyan nemű?

Figyelt kérdés
Van màr egy 3èves kisfiam,ma tudtuk meg,hogy ő is kisfiù.A kicsi ès az apukàja addig mondtàk,hogy kislàny lesz,hogy elhittem ès kicsit bele èltem magam.Most meg olyan nyomin èrzem magam.Örülök neki,hogy egèszsèges ès rendben van a kicsike.20hetes kismama
2022. okt. 17. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Majd elmúlik, ne aggódj, normális. De sokszor ilyenkor jön a harmadik, vagy a negyedik, nővéremék 4 lány után unták meg a próbálkozást fiúért. :D
2022. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. De az, hogy most már kicsikének hívod jelzi, hogy nem lesz baj :)
2022. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi lányos család vagyunk. Öcsém egyedül a kakukktojás. Mamámék pl 6-an voltak lánytestvérek.

Első gyerekem lány lett, biztos voltam benne hogy a 2. is az lesz. Amikor az elején közölte az orvos hogy szerinte fiú alig tudtam felkelni a székből 🤣

A következő pár hétben teljesen át adtam magam az érzésnek mert amúgy meg mindegy hogy milyen nemű.

Mire a következő alkalommal közölte a hogy 100% kislány majdnem kicsit rosszul esett már addigra de valahogy jobb volt ez így.

2022. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most màr èn sem tudom,hogy elmerjem e hinni?A doki azt mondta,hogy ott a fütyije,èn elhittem neki.Erre az egyik ismerősöm azt mondta,hogy az ő lànyuk a 32.hètig fiù volt aztàn lànykènt született meg.
2022. okt. 17. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkat ritkán nézik el. Mi kislányt várunk fiú után, de senki nem merte 100%-ra mondani. Azt mondták, hogy a lányokból lehet fiú. Nekem is csalódás lenne, ha mégse lány, de imádnánk ugyanúgy.
2022. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ez nagyon érdekes. Nekünk is kisfiú lesz a masodik is. Amíg teherbe nem estem, nagyon-nagyon drukkoltam a kislánynak, gyerekkorom óta kislányt szerettem volna. De ahogy kétcsíkos lett a teszt, valahogy tudtam, hogy fiú, és nagy nyugalom és boldogság öntött el. Tudom, hormonok... de a prena szerint is fiú. Mikor megmondták a telefonba, már csak örömöt éreztem. Nem lesz több gyerekünk, és néha eszembe jut, hogy nekem nem lesz lányom, de meglepetésemre kicsit sem izgat már. Izgalmas lesz fiús szülőnek lenni!
2022. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is beleéltem magam egy kislányba, a szülésnél tudtuk meg, hogy ő is kisfiú. Valószínűleg nekünk sem lesz több, de majd talánegyszer egy unoka, vagy majd a menyeimmel igyekszem jóban lenni :) Nekem is nagyon jó kapcsolatom volt anyósommal. Illetve én a nagyimnak pótoltam a meg nem született kislányát.


De igen, két hét kellett, mire átállt az agyam, és akkor elöntött a rózsaszín köd, ami azóta is tart, imádom. A bátyjával kimaradt ez a szülés utáni depresszióm miatt, ami sajnos eltartott 6 hónapos koráig, de lassan 3 éve megismerhettem ezt a nagy rajongó érzést, amiről már előtte sokat hallottam. A nagyot is nagyon szeretem, csak vele ez később és más formában jött.


Ha lenne harmadik, annál se bánnám, ha ő is fiú lenne, persze nagyon kíváncsi lennék egy kislányra, de csak emiatt nem vállalnék még egyet.

2022. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, nagyon kíváncsi vagyok, a második fiam hogy néz majd ki, mennyire fog hasonlítani az elsőre. Mondjuk én elsőre is nagyon fiút szerettem volna. Férjem kislányt szeretett volna, de érdekes, hogy másodszorra már egyáltalán nem volt csalódott.

Egyébként miután biztossá vált, hogy fiú, utána a játszótéren láttam egy aranyos kislányt, és bevillant, hogy nekem lehet, hogy soha nem lesz lányom, ez egy kis szomorúsággal töltött el, de az csak egy pillanatnyi állapot volt.

2022. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, Nekem a 3. Babám is fiú, pedig annyira más volt a terhesség, szóval a prena tesztig bizakodva,hogy lesz egy kislányom is, aztán kiderült, hogy nem, nyilván elsőre sajnáltam főleg hogy kolléganőm barátnőmnek is kislánya lesz, aztán persze már nagyon örültem mert mégiscsak az a lényeg, hogy egészséges :-) a doki amúgy egy csomószor megkérdezi biztos fiú ő nem látja :-P nyilván az ember kipróbálná milyen egy másik nemű gyerkőcök de valamiért nekem 3 herceg jut amit igazából abszolút nem bánok :-)
2022. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*gyerkőccel
2022. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!