Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kellemetlen. 3 pozi...

Kicsit kellemetlen. 3 pozi teszt, és menstruáció elmaradása óta hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval arról lenne szó, hogy nekem minden menstruáció alatt hasmenésem volt. Napi 2x 5 napon át. Most, hogy pozitívak a tesztjeim, de még az elmaradt menstruáció alatt vagyok a napokban. Ugyanúgy napra pontosan onnantól, hogy elmaradt napomat töltöttem onnantól megy a hasam. Ez "megszokás"? Vagy ez így lesz végig? Vagy mikor marad abba ez? Esetleg ugyanúgy abba marad 5 nap után most is?


2022. okt. 21. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A test be van állva egy rendszerre, szerintem el fog múlni idővel.
2022. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 széklet még nem hasmenés..

De igen, valószínűleg elmúlik majd, csak most még “nem szokott hozzá az új helyzethez”

2022. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első trmiszterben végig hasmenésem volt, mármint nem a klasszikus értelemben vett, hanem így, mint most neked, napi 2x, néha 3x. Teljesen mindegy, mit ettem vagy ittam.

Kb. 14. héttől váltotta fel a szorulás - juhéééé... :)

A dokim azt mondta, hogy a hormonok okozzák, amúgy teljesen normális dolog, nem kell tőle megijedni.

2022. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!