Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz szokás a terhesség alatt?

Rossz szokás a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Van egy borzasztó rossz szokásom, méghozzá az, hogy tépkedem a szám, ha ideges vagyok és észre sem veszem. A terhesség alatt direkt extra figyelmet fordítottam arra, hogy ne tegyem ezt, de rémálmom volt az éjszaka és úgy keltem fel belőle, hogy konkrétan véresre tépkedtem. Valószínű a rossz álmomba közrejátszott, hogy este engedtek haza a kórházból, toxémia gyanúval voltam bent és borzasztóan megijedtem. Szerintetek okozhattam ezzel gondot? A telefonomat se fertőtlenítettem le a kórház után, csak beszédültem az ágyba (pedig mindig le szoktam), nyilván onnan kerülhetett bármilyen kórokozó a kezemre és álmomba pedig a sebbe. Kicsit abszurdnak érzem ezért felhívni az orvost. Mit csináljak? Borzasztó lelkiismeretfurdalásom van, lehet ebből gond? Kérlek, rosszindulatú megjegyzésekkel kerüljetek. Épp elég volt a tegnapi nap megrázkódtatása.

2022. okt. 21. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel egy szakembert, mert látszólag fejben vannak a gondok...
2022. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond.
2022. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, de keress fel szakembert, mert szorongás állhat a háttérben. Én felnőttkori körömrágó voltam, terhesség alatt extrémen kijött, de pszichológus segített. Ne aggódj, legalább ezen!
2022. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak eddig nem teljesen steril környezetben éltél, nem lesz semmi bajod.

Én is javaslom. h szakembert keress fel, mert ez a szorongásod és baci fóbiád nem múlik majd el magától

2022. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakember mielőbb! Ugyanis nagyon nehéz évek várnak rád ha ezeket nem tudod levetkőzni.
2022. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz veled szules utan?
2022. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg rágom a szám, de mint az állat. Észre sem veszem. Véresre. De főleg belülről, így nem látszik.

A terhesség elején még sikerült tudatosan figyelni, hogy hagyjam rá, de ahogy egyre több a stressz (munka, készülődés, külföldön lévő férj), egyre kevésbé tudom magam kontrollálni.

És hol van még az a rész amikor meglesz a kicsi, jajjaj.

Nekem is kellene valamit kezdeni vele.

2022. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!