Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire aggasztó a dolog...

Mennyire aggasztó a dolog terhesen?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik terhességem. Első kettőnèl is volt vèrzèsem. Mindkét alkalommal hematoma volt állitólag


Tegnap voltam ultrahangon.


3 petezsákot láttak. Kettőben van szivhang ( Crl:8-9 mm). A harmadikban nem detektálhato szivhang


Azonban a petezsákokat kettő nagy vérömleny,folyadék öleli körül félhold alakban 16*38 mmes valamint 25*18 mm.


Felfújt porton ectopium.


Jókora férfi ökölnyi uterus szabad környezetben.


Vèrzèsem jelenleg is van. Tegnap szó szerint omlott belőlem vizsgálat után. Szerdán kontroll.


Jelen pillanatban nem sok esélyt fűzök a terhesség megmaradásához.


Elítèlhettek de ha meg is marad én ezt lelkileg a sok vérzés miatt nem bírnám.


Doktor mondta hogy a hematoma elsodorhatja az embriokat is.



2022. okt. 29. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha most is vérzel, akkor miért nem mész be az ügyeletre?
2022. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
1! Mert a hematómával nem tudnak mit kezdeni. Nem tudja kivenni....
2022. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Azt mondta az orvos hogy ha darabos lesz S fájdalom is járul hozzá csak akkor menjek.

Ilyen esetben javasolhatja az orvos a nagy hematoma miatt a terhesség megszakítást?

2022. okt. 29. 17:03
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogja javasolni, mert vagy megmarad vagy nem. Ha amúgy se akarod megtartani, akkor mehetsz abortuszra.
2022. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

1-es, az ügyeleten semmit nem tudnak ezzel kezdeni, nincs értelme naponta bejárni. Csak várni lehet.


Én amúgy megértelek kérdező, eddig minden terhességemmel probléma volt. Az elsővel vérezgettem, de szerencsére elmúlt, a másodiknál vérzésből vetélés lett, a harmadikkal vagyok most várandós, már voltam bent, mert ömlött belőlem a vér, szintén hematóma, bár lassan talán felszívódik.


Remélem nem lesz gond, mert komolyan azt érzem, én idegileg nem tudok végigvinni még egy terhességet, ahol állandóan a vérzések miatt kell stresszelni.

2022. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Egyikük nem marad. A többiek talán, ha nem sodorja el őket a vér. Én szorítok, hogy ne. De más sem tud erre mást mondani.
2022. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De ezt vajon megérti más is? Mármint orvos? Hogy én lelkileg idegileg nem bírom már most ezt a vérzést és nem akarok arra hagyatkozni hogy majd elmúlik.

Meg hát van már két gyerkőcünk. Harmadikat szerettünk volna de nem kettőt vagy hármat...

Szégyenlem magam de nem tudjuk így ezt vállalni.

2022. okt. 29. 20:24
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Ne szegyelld. En se vallalnak +3 at,de +1 et sem . En kettovel alig birok. D e ha megmarad ketto es egeszseges lesz akkor nem hiszem, hogy egyiket elveszik csak a kedvedèrt. Nem tudom. Terhessegben mindig benne van az ikrek lehetosege.
2022. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nagyon megértem komolyan. Az állandó verezgetes idegileg tönkretesz. Ezt csak az érti, aki átélte, milyen minden pisilésnel rettegni.

Kitartást.

2022. okt. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

Ja, hát kérdező, más dolog a megértés és más a jog.


Nem tudom, hány hetes vagy, bár CRL-ből kiindulva már elmúltál 12, addig tudtál volna szabad akaratból abortuszra menni, hiszen tudtad, hogy ikrek lesznek.


Most nem vezetheted már el amiatt, hogy vérzel vagy többen vannak.

2022. okt. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!