Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire aggasztó a dolog...

Mennyire aggasztó a dolog terhesen?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik terhességem. Első kettőnèl is volt vèrzèsem. Mindkét alkalommal hematoma volt állitólag


Tegnap voltam ultrahangon.


3 petezsákot láttak. Kettőben van szivhang ( Crl:8-9 mm). A harmadikban nem detektálhato szivhang


Azonban a petezsákokat kettő nagy vérömleny,folyadék öleli körül félhold alakban 16*38 mmes valamint 25*18 mm.


Felfújt porton ectopium.


Jókora férfi ökölnyi uterus szabad környezetben.


Vèrzèsem jelenleg is van. Tegnap szó szerint omlott belőlem vizsgálat után. Szerdán kontroll.


Jelen pillanatban nem sok esélyt fűzök a terhesség megmaradásához.


Elítèlhettek de ha meg is marad én ezt lelkileg a sok vérzés miatt nem bírnám.


Doktor mondta hogy a hematoma elsodorhatja az embriokat is.



2022. okt. 29. 16:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem, de megvárhatod, hogy maguktól elmenjenek, amire amúgy is elég nagy esélyed van, főleg, ha az ágynyugalmat se tudod betartani. De az tök más, mint eleve elvenni tőlük azt a kicsi esélyt is, csak mert nem az elképzeléseid szerint jöttek. Ok.hármas ikrekre nagyon kicsi esélyed volt(de az nem is lesz, mert ugye egy petezsák üres), kettesre valamivel több. Na, de az, hogy valakinek bármi miatt feküdnie kelljen a terhesség egy részében, vagy egészében, azért az nem a millióból egy kategória. Szóval ez speciál előbb is eszedbe juthatott volna, azt már akkor is tudtad, hogy van egy 2,5 éves gyereked, amikor terveztétek a harmadikat.

#17

2022. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
33%
En megértem a kerdezot, hogy nem akar ikreket megtartani. Es akkor mi van. Ezek meg csak embriok. Majd lehet lesz masik terhessege. Joga van eldönteni, hogy egy vagy ket plusz gyereket akar.
2022. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

Már úgyis döntöttél az abortusz mellett. Ez süt az írásaidból. Gondolom addig meg "imádkozol", hogy menjenek el a hematóma miatt, hogy moshasd kezeid.

Szerintem ezek után ne vállaljatok inkább több gyereket. 😒

2022. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

"A hematoma és ikerterhesseg miatt szinte folyamatosan agynyugalomra lennék ítélve. Van egy iskolás fiam és egy 2,5 éves gyerekem


Őket azért csak nem dobhatom el S mondhatom nekik azt h jaj nem kaptok ma enni mert anyának pihenni kell azért H ne legyen a tesóknak semmi baja.."


Az ikerterhesség nem ok az ágynyugalomra, ez hülyeség. A hematoma igen, de az sem végig, szóval ez megint csak egy kifogás. Senkinek nem kell végig feküdnie a terhességét csak mert ikreket vár.

Akkor figyelj, nekem van egy iskolás, egy óvodás és egy bölcsis...megoldottam. Az ágynyugalom pedig nem egyelő azzal, hogy az ég világon nem csinálsz semmit. Az én hematomám az embrió felett volt, nálam 100szor nagyobb volt a vetélés esélye, DE megoldottam. Nem akarásnak nyögés a vége, te most csak a kifogásokat gyártod. Ha már amúgy is eldöntötted, minek írtad ki ide ezt a kérdést?

Lehet, hogy csúnyán hangzik és le is pontozták szegény utolsót, de igaza van. Ha ezeket a babákat elveteted, ne akarj többet. Nekem ez a harmadik vérzős terhességem, semmi nem garantálja, hogy ha most abortuszra mész és gyorsan csináltok még egyet, akkor ott majd nem lesz vérzés.

2022. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!