Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsák a terhességi tüneteim....

Furcsák a terhességi tüneteim. Rosszat jelent, vagy volt másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

6+3 napos terhes vagyok orvosi vizsgálat szerint. Az összes “7 hetes terhes vagy”, leírásban említik, hogy aki eddig nem émelygett vagy hányt, annak a hetedik héten “mindenképpen elkezdődik”.


Nekem eddig nem volt ilyen tapasztalatok, kezdjek aggódni?


Terhes tüneteim amúgy nem tipikusak, de vannak.


Tegnap szédültem (ülve, állva csak étkezés után lett jobb).


A melleimet néha érzem.


Hasmenésesebb székletem van normál széklet helyett


Illetve híztam az elmúlt két hétben három kg-ot. (Ezt szintén olvastam, hogy 1,5 alatt kellene maradjon a 12. hétig).


Szerintetek kezdjek aggódni, vagy lehet minden rendben ezekkel a tünetekkel is?


2022. nov. 6. 10:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban egyszer sem hánytam, ritkán émelyegtem.


Na a 13.héttől ordítva ölelgettem a wc-t naponta sokszor, mindenki mondta a családban, hogy majd a 16-18.hét környékére elmúlik, jó lesz...azóta is várom, hogy jobb legyen, most már a 24.hét végefelé járok de még mindig sehol a kicsatannó energia, sehol a felfokozott szexuális étvágy, sehol a hányásmentes napok :D


De látod többen írták, hogy semmi bajuk nem volt. Terhes testje válógatja :)

2022. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!