Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi volt 8+4 hetesen...

Kinek mennyi volt 8+4 hetesen a baba crl-je? Én ma voltam és 17mm

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Én már nem emlékszem, de a legjobb tanácsom hogy ne hasonlítgasd a gyerekedet, se most amíg még csak embrió, se pedig a későbbiekben.

Ha nem lenne megfelelő a mérete, akkor azt mondta volna az orvos.

2022. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

20 mm volt.

Utolsó menstruáció szerint 9+1 hetes voltam, de a mérete miatt 8+4 lett a papíromra írva.

2022. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Én 7+4 hetesen voltam ultrahangon akkor volt 14mm. Szóval 1 héttel később a 17mm szerintem teljesen jó. De valóban ne akard összehasonlítani, mert nem egyforma méret szerint fejlődnek és születnek meg.
2022. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, de. Embrionális szakaszban pont, hogy egyforma ütem szerint kell fejlődniük, az egyéni eltérések 12. hét után jönnek.
2022. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

#3


Egy hét alatt 3 mm kevés. Napi 1 mm-t kell nőnie.

2022. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Rendben. Az embrionális fejlődés a 8.hétig tart, olvass utána. Egyébként meg szerintem az orvosa csak tudja és mondaná ha bármi probléma lenne a fejlődéssel vagy a mérettel nem?

De biztosan itt a gyakori kérdéseken összehasonlítás alapján pontosabb infót kap, mint a nőgyógyásztól 😃 Jézusom.

2022. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, mert te aztán olyan marha sokat segítettél neki a struccpolitikáddal.🤦‍♀️
2022. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Veled ellentetben valaszoltam a kerdesre, es nem bocsatkoztam feltetelezesekbe, hogy hany mm-t kell nolnie 1 nap alatt, mivel nem vagyok orvos… es gondolom te sem. Szerintem semmi rosszat nem irtam azzal, hogy ne akarja osszehasonlitani mert csak idegeskedne miatta, ha mindenki mas meretet ir esetleg. Aztan kozben meg nincs miert aggodni, mivel ha lenne akkor azt az orvosa biztosan mondana.

De persze bele kell kotni mindenbe ezen az oldalon :D

2022. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Lehet, hogy nem vagyunk orvosok, de azonos korú terhességnél azonos méreteknek kell lenni ebben a szakaszban (nyilván +/- 1mm-rel el lehet mérni). Ha valakinél ez jócskán eltér, akkor vagy nem valós a terhessége kora (ami max 12 hetes genetikain újra lesz számolva), vagy az embrió leállt a fejlődésben/nem fejlődik megfelelően.

Mindig van, aki ezzel nem ért egyet, pedig tény, és mindig hitegetik a kérdezőt, aztán csak azoknak lesz igaza, akik előre megmondták.

Most direkt nem az itteni kérdezőre gondolok, hanem általánosságban, ahol egy kicsit több adat áll rendelkezésre, pl. 2 uh eredménye is.

De ha pl. 1 hét alatt csak 3 mm-t fejlődik egy embrió, az igenis el fog halni. Nem fogja behozni, meg a többi kamu reménykeltés.

A kérdezőnél meg simán benne van a pakliban, hogy pár nappal fiatalabb a terhessége. Nálam lombik miatt 100%-os a terhesség kora, 17.5 mm volt kerek 8 hetesen, hetente uh-ztak, és mindig megfelelt az adott napi méretnek. Ez alapján a kérdezőnek talán csak később fogant a baba, mint a menstruációból következne, és nem 8+4 napos, hanem csak 8 hetes volt az uh idején.

2022. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Nem összehasonlítani akartam csak puszta kiváncsiság :)

2022. nov. 8. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!