Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ez a baba fejlődéséhez?...

Elég ez a baba fejlődéséhez? Azon gondolkodtam,hogy nem eszem többet mint a várandósság előtt. Nem kevés ez a baba fejlődéséhez?

Figyelt kérdés

Ma ezeket ettem

Reggeli: 2 melegszendvics

Ebéd:kis adag leves, második.

Délután egy tejszelet, egy joghurt

Vacsi 1 meleg szendvics

KB 2 liter folyadékot iszok naponta.


Ez elegendő?


Femibiont szedek egyébként vitamint.

22hét4napos várandós vagyok.

Első baba, ne nevessetek ki.


2022. nov. 7. 20:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1db kinder tejszelet 10g szénhidrát, az semmi. Gdm-sként uzsonnára még én is ehetem, meg sem mozdítja a cukrom
2022. nov. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A súlyom kérdezte az egyik válaszoló,

Hát elég változó volt.

58kg-ról kezdtem, majd vészes hányás miatt le fogytam 52-re.

Most 62kg vagyok,és 161cm.

2022. nov. 8. 06:18
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

11

A kenyér is szénhidrát pld ha nem teljes kiörlésű akkor semmi rost nincs abban amit eszik.Ha melegszendvicsre tett valami húsfélét meg mondjuk a leves utáni második valami hús volt körettel, akkor lehet megvan a fehérjebevitele, ha meg a második mondjuk tészta volt akkor kb nulla fehérjét vitt be és 0 rostot.

Úgyhogy ez nem egy kiegyensúlyozott étrend így.

De ez csak egy nap.

2022. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ha tudtál hízni a hányás elmúlása óta 10 kilót, akkor nyilván nem kevés, amit beviszel. Mennyire vizesedsz?
2022. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10%

"Úgyhogy ez nem egy kiegyensúlyozott étrend így."


Nem attól lesz egy étrend kiegyensúlyozott, hogy mikotoxinokkal teli teljes kiőrlésű vackokkal tömi magát. Lehet enni ilyet, de nem csak ezt és nem minden áldott nap. És nem csak ezekben van rost

2022. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

10 kilot hiztal a hanyas ota , es meg csak 22 hetes terhes vagy? Es szerinted keveset eszel ??

Tudod, hogy max. 12 kilo hizas ajanlott a vegere, es meg csak most jon a java. Lehet jo lenne elkezdeni egeszsegesen enni, mert egy ev mulva meg azt irod, hogy hogy adjam le szules utan az egy mazsamat.

2022. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Itt nem a teljes kiőrlésű dolgokon volt a hangsúly, hanem azon hogy ha nincs normális mennyiségű fehérje akkor leépulnek az izmok,a szénhidrátokat jobban megkötik a szervezetben a vizet ergo vizesedsz,duzzad a boka,két stb,ha nem eszel megfelelő mennyiségű rostot akkor és kevés folyadékot iszol székrekedés alakulhat ki...
2022. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

És ezt mind 1 napi kajából következtetted ki neki? :D Mikor se a levest, se a második félét nem nevezte meg, sőt, még a melegszendvicset se fejtette ki, hogy milyen, csak a kiegészítő étkezéseket írta le? Délutáni uzsonnára pont, hogy gyorsan felszívódó szénhidrátot érdemes enni.

A kenyér rosttartalma meg elenyésző, gyakorlatilag felesleges is vele számolni. A fehér kenyér 100g-ban kb. 2g van, a tk-ban pedig 6g. Ez a vízmegkötési levezetést meg olyan olvasni, mintha a bolondok biológia óráján lennék. Könyörgöm, legalább nézz már utána, mielőtt ilyeneket leírsz.

2022. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előbbre írtam , hogy ez egy nap.De ha így táplálkozik folyamatosan akkor saját magával tol ki, ennyi
2022. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
33%
Hogy? Semmi konkrétat nem írt. Nem hamburgert eszik pizzával egész nap, azért ne essünk már túlzásba
2022. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!