Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mivel enyhiti a reggeli,...

Ki mivel enyhiti a reggeli, sot az egesz napi rossz kozerzetet?

Figyelt kérdés
Reggel minden szagra felfordul a gyomrom ,sot van amikor napkozben is.Itt a Karacsony,a legszebb unnep es olyan rossz a kozerzetem hogy semmi kedvem es alig tudom visszatartani magam hogy ne rontsam el masnak is a kedvet.A sutes fozes egy kinszenvedes volt a napokban,faj a fejem.Kb.hat hetes vagyok es csak a ferjem tudja,volt egy vetelesem az iden ezert nem jelentettuk be meg senkinek,ezert meg rosszabb mert ha elmegyek tarsasagba,meg szineszkednem is kell...
2008. dec. 24. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szereket terhesség alatt lehet szedni én nagyon tudom ajánlani a Sepia nevű bogyókat nekem bevált,de inkább nézd meg a www.homeopatia.info.hu neked milyen tüneteid vannak és ott megtalálod a rá megfelelőt. 37 hetes Kismama
2008. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!