Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első babánál volt terhesség...

Az első babánál volt terhességi cukrom, a másodiknál is lesz? Várom a vérvétel eredményét.

Figyelt kérdés
Másnak előjött újra? Vagy nem törvényszerű?
2010. szept. 29. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos előjött, mind a háromnál és most a negyediknél is. Nem törvényszerű, de 100-ból 97-szer újra előjön.
2010. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( Holnap elvileg megtudom. Izgulok, jó lenne ha nem lenne magas.
2010. szept. 29. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan embert, akinél nem jött elő, de ő annyiban vigyázott a második terhesség elejétől, hogy evett ugyan szénhidrátot rendesen, csak cukrot és cukros ételeket nem. Nem tudom, hogy ez befolyásolta-e, de nem jött elő a cukra.
2010. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. Ugyanis a terhességi cukorbetegséget, maga a terhesség alatt termelődő hormonok okozzák (valahogyan semlegesítik a hasnyálmirigyben termelődő inzulint). Ezért van, hogy a terhesség elején még nincs cukorbetegség, viszont annak előre haladtával a cukorbetegség is előjöhet. Ezért a második terhességnél nálunk havonta terheltek, harmadiknál pedig automatikusan GDM-s ként kezeltek.
2010. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos most is, a második terhességem alatt is, pedig attól a pillanattól diétázom, hogy kiderült a terhességem. Mondjuk eddig egy grammot sem híztam, ennyi "jó oldala" van a dolognak (35 hetes vagyok). De nem törvényszerű, én is ismerek olyan szerencsést, aki nem lett cukorbeteg a második babával.
2010. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszaitokat. Sajnos megint magas lett. 8 lett. :( Így ráállok a diétára. Eddig azért figyeltem, de nem számoltam, és volt hogy ettem ha megkívántam valamit. A 23. héten megyek újra. Remélem akkor már jó lesz.
2010. szept. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!