Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem késő, ha csak a 16. héten...

Nem késő, ha csak a 16. héten lesz az első vérvétel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne késő, mivel előtte 2-nek lennie kell.
2011. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy miért csak akkor van.
2011. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem késő! A Down kór szűrést a 18. hétig kell megcsinálni, és utána még lesz majd egy teljes labor és vércsoport kivizsgálás kb a 20. héten, aztán lesz egy cukorterhelés(20-30 hétig), még egy vércsoport kontroll a 34 hét körül és ennyi.
2011. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem csak a 16. héten akart a doki küldeni vérvételre, de én megkértem, hogy még a 12. hét előtt elmehessek egyszer.

Úgyhogy vannak helyek, ahol nem kötelező vérvételre menni. Csak hát azért én jobban szerettem volna tudni, még időben, hogy milyen a vérképem.

2011. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenki annyira alapnak veszi a downkor szűrést. Nekem nem volt, mert se a védőnő, se a doki nem mondta, hogy ilyen lehetőségem is van. Csak később tőletek értesültek.

Ha az első teljes vérkép a 16. héten lesz neked, akkor szerintem az kicsit későn van, hiszen azt az első harmadban kell elvégeztetni. Nekem 10 hetesen adta a védőnőm a beutalókat az első vérvételekre (teljes vérkép, wasserman, hepatitis, vércsoport).

2011. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, ez tök érdekes azt gondolná az ember, hogy ez legalább egységes! Nekem a 16. héten már a 3. vérvételem volt, először ahogy előttem írták egy nagylabor amit a védőnőm kért, aztán a 12. héten és 16. héten is volt igaz én kértem integrált tesztet is de ha nem kérem akkor is levszik a 12. héten is a vért. Gondolom akkor Neked mindent a 16. heti vér eredményedből szűrnek egyszerre.
2011. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem még egy vérvételem sem volt!
2011. ápr. 20. 12:31
 8/11 anonim ***** válasza:
A protokoll szerint a 16. héten van az első vérvétel. A 12. héten szoktak down-kór szűrést csinálni, de vérképet nekem is csak a 16. héten néztek először.
2011. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel én se csináltattam meg a fizetős down szűrést a 12. héten, így nekem is 16 hetesen volt az első labor (vérkép, vizelet, vércsoport, afp és társai). Az AFP-t megkérdeztem telefonon, a többi meg ott van a kórházban (nem a lakhelyemen járok). 22 hetes vagyok, de nem parázok ezeken :) Majd jövő héten megyek a dokimhoz rendelésre, akkor elhozatom vele az eredményeket.

2011. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
látom akkor nem csak én vagyok így.engem se küldött el a doki az elején vérvételle amin ki is akadtam.majd elmentem magánorvoshoz.most volt az első vérvételem az Áfp-s.Túl alacsony 0,5 lett az eredményem,ugyhogy ma voltam genetikusnál vérvételen ami röpke 15000ft volt.de ha meglett volna csinálva a 12 hetes vérvételem akkor most nem kéne ezen izgulnom hogy van e baj.remélem te nem jársz majd így.Ugyhogy annyira nem jó hogy te se voltál még vérvételen.
2011. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!