Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A negatív vagyok. Nem késő ha...

A negatív vagyok. Nem késő ha az első vérvétel csak a 16. héten lesz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az sok mindentől függ. Első terhesség? Ha nem, kaptál AntiD-t? Szóval nem késő a vérvétel, mert ha van ellenanyag, azzal sem nagyon tudnak mit csinálni, legfeljebb figyelik.

HA első terhesség, akkor nincs is miért aggódnod (persze esély van olyan korai vetélésre, amit észre sem vettél, de azért az ritka). Ha többedik és kaptál AntiD-t, akkor sincs miért izgulnod. És megint csak: ha van is ellenanyag, nem tudnak mit csinálni.

B negatív anyuka egy 18 hós rh pozi fiúval és egy 32 hetes pocaklakóval

2011. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párod pozitív?
2011. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom A pozitív és első terhesség.
2011. márc. 20. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor ne aggódj. Nem késői, minden rendben lesz. Szép babavárást!
2011. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első terhességnél nem gond. Szülés után fogsz kapni anti-D ellenanyagot, meg még 2* megnézik a terhesség alatt a szintet. 22 hetes km, A negatív
2011. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!