Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+5 babás vagyok, és már első...

8+5 babás vagyok, és már első vérvétel előtt azt kérte a doki, hogy igyak 2dl tejet, és egyek 1 zsemlét. Nálatok is így volt?

Figyelt kérdés

Ne mértem, mikor kérdeztem ez terheléses? azt mondta nem de ő mindig így kéri, és , hogy evés-ivás után 1 órával kell levenni a vért. De nem pont akkor lesz egekben az ember cukra? Ja, és ha kérdik éhgyomorra vagyok-e mondjam, hogy igen. Lesz majd glükózos terheléses is de később.

Mért kéri így az első vérvételt?


2011. jan. 5. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kellett. A terheléses majd a 24. héten lesz
2011. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És van erre magyarázat, hogy mért? Neked mennyi lett az értéked?
2011. jan. 5. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért így csinálják, de mindenhol így van.

4,00-6,10 ig jó és nekem 5,00 lett

2011. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs igy minden hol!nálunk csak a terheléses volt igy!a többi éhgyomri volt!
2011. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Én is úgy tudtam, hogy mindig éhgyomrira kell menni, ezért lepődtem meg.
2011. jan. 5. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is éhgyomori volt, viszont lehet, hogy ő a biztonság kedvéért a kevésbé szadi módszerrel megnézné a cukrodat... :)

Szerintem ne problémázz ezen, hanem örülj, hogy nem éhgyomorra kell várakoznod :)

2011. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van. Sőt, szirup nincs is. Juppi!!!!!!! előzőleg máshol voltam terhes, ott volt, szerintem borzasztó, nem is értem mért nem tudnak mást kitalálni.

Nekem 3,9 lett az eredmény, ami alacsony, de nem foglalkoznak vele. Utána jártam, okozhat gondot, meg jó étvágyat, hízást. (van...)

2011. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig éhgyomorra kellett mennem.

off: Amúgy érdekes,én a kivétel vagyok,ugyanis szívesebben ittam meg a nagyon édes teát, az általam annyira gyűlölt tej helyett...:D

2011. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Hát úgy látom ez változó. Valahol kell akkor a tejes zsömlés, és a normális terheléses is.
2011. jan. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!