Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be ragadt az egyik ajtónk,ezér...

Be ragadt az egyik ajtónk,ezért picit meg rúgtam, hogy kinyiljon. Azóta kicsit fáj a hasam. Veszélyeztetett terhes vagyok mélyen tapadó lepény miatt. Vettem be magnéziumot lehet baj emiatt? 25h

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2022. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért, a hasaddal rúgtad be az ajtót, vagy most mi van??
2022. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hanem mélyen tapadó lepényem van, ami miatt kímélet van előírva mert veszélyes. De Ezek szerint ide nemlehet kérdést ki írni normális válaszok már rég nem érkeznek.. Sajnos.
2022. nov. 22. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Normális kérdésekre szerintem itt továbbra is normális válaszok születnek, de ne haragudj, amit itt művelnek a kismamák, az már kritikán aluli. Mi bajod lenne?
2022. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Lehet kérdést kiírni, csak normálisat nem tudtok. 🤦🏼‍♀️ Elképesztő, ami itt megy.
2022. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Annyit írtam h nem. Ettől normálisabb választ egy ilyen kérdésre nem lehet kipréselni.

Mit vársz? Pátyolgassalak?

2022. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha nincs vérzés, barnázás, akkor nincs baj. A rúgás miatt lehet, hogy az egyik szalag vagy bármi más ami nyúlik, tágul okoz kellemetlenséget.

Egyébként mikor nézték utoljára a lepény helyzetét?

2022. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
20hetesen
2022. nov. 22. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem hinném, hogy bajod lesz ennyitől. Ha nem múlik napokig a hasfájás vagy rosszabbodik, akkor keresd fel az orvost, hogy megnyugodj, de ennyitől nem hinném, hogy gond lenne.

Én mióta terhes vagyok folyton felbukok valami hülyeségbe (járda széle, stb), mégis itt vagyok 😁

2022. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülyeség ez a kérdés? A kiíró szemszögéből kellene nézni, nyilván aggódik.

Sztem sem lehet ettől semmi bajod, nyugi😊 Ha bármilyen komolyabb rendellenesség lenne, akkor pedig menj vissza dokihoz. Nyugalom 😊

2022. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!