Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki veszélyeztetett terhes lett, mert a lepény fedi a méhszájat?

Figyelt kérdés

A szonográfus megnyugtatott, hogy szépen el fog onnan "mozdulni", ahogy nő a méhem. Ma a védőnő azért rám ijesztett, mondta, hogy ez nem valami jó, vigyázzak, ne emeljek nehezet, és ne nagyon sportoljak mostanában, illetve görcs esetén rögtön orvos. Említette még azt is, hogy készüljek fel, mert az orvosom olyannyira lelkiismeretes, hogy valószínű kiír veszélyeztetett terhesnek, és majd jól rám is hozza emiatt a frászt...


Holnapután megyek hozzá. Van valaki hasonló cipőben?


2014. jan. 7. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak voltam. Azóta 7 éves a lányom!

Ne ijedj meg nagyon, de tény, hogy vigyáznod kell. Én is az voltam az első lányommal (a másodikkal nem). Az tuti, hogy ki fognak írni veszélyeztetett terhesnek, de ennek semmiféle hátránya nincsen.

Tényleg nagyon figyelni kell, hogy semmilyen nehezet NE EMELJ!!!!

Igaza van a szonográfusnak, azt mondják, hogy amikor nő a baba, akkor "felszáll a méh" .

Szóval nyugalom, pihenés a legfontosabb!!!!

Kitartást! :)

2014. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csak voltam! :)

Igen jobb eseteben el fog mozdulni, de addig is nagyon kell vigyáznod sok mindennel. Én ágynyugalomra voltam ítélve, nem élhettünk házaséletet, nem emelhettem, 3*2 magnerotot és 2*1 spiropentet szedtem, hogy a méh izmai lazák legyenek, és a lelkemre volt kötve, hogy a legkisebb görcsnél vagy vérzésnél irány a kórház. hetente/2 hetente jártam uh-ra.

El is mozdult a méhlepény, de nem teljesen. 33 hetesen még rálógott a méhszájra, és sajnos le is vált. Azonnali császárom volt.

2014. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!