Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden rendben van a...

Ha minden rendben van a terhességel, akkor miért tilos a nemi élet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, de tényleg.

Megbízok az orvosomban 100%-osan, nem erről van szó. De sokat segítene ha megérteném, viszont már kínos lett volna tovább kérdezni.

Eleinte sokat feszült a hasam, se magnézium, se pihenés, se nospa nem segített. Ezért behívott uh-ra. Minden rendben volt a méhvel és a babával is.

Utána ez egy ideig abba maradt. Viszont megint elkezdődött.

Nos ekkor már nem sokára mentem hozzá. Megint minden rendben volt. Mondta, hogy nem jött lejjebb a méhlepény, nem nyílt ami annyit tesz, hogy minden rendben van vele. (A két új között egy hónap telt el)

Ekkor mondta, hogy továbbra sem ajánlott az együtt lét. Nem jó a méhnek, ha "birizgálva" van. Nehogy valami baj legyen.

Kérdeztem, hogy mindenképpen tilos minden? Itt a behatoláson kívüli egyebekre gondoltam, de nem értette, mert ő a szexet magyarázta el, hogy miért nem.

Utána már nem is kérdeztem, mert mint írtam kínosan éreztem magam ígyis.


Tudom, ti nem vagytok orvosok, de ha esetleg valaki tudja az okot, azzal segítene.

Jelenleg 24khm.


2022. nov. 22. 15:05
 1/10 A kérdező kommentje:
***a két uh
2022. nov. 22. 15:06
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Általában az az oka, hogy le akarják védeni magukat, ennyi. De gondolom a méh összehúzódások miatt aggódik, amivel mondjuk egy orgazmus jár. Hány éves a doki és milyen magnéziumot szedsz?
2022. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ezt ott kellett volna megkérdezni, ha kínos neked ha nem.
2022. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem jó birizgálni, akkor ugye manuális vizsgálatot sem csinál terhesség alatt, és hüvelyi uh-t sem csinált soha?

Csak mert én pl. a páromtól sosem kaptam el semmit, de kórházban már igen.

2022. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én azért csak ellátogatnék egy modernebb orvoshoz.
2022. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Engem furdeni sem engedett, csak tusolni,meg biciklizni se. Sex nekem 2*9 honapig nuku, mert mindkettovel vereztem. Ki lehet birni azert. Foleg hogy mar felen tul vagy
2022. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
A helyedben elmennèk màsik orvoshoz... ez nem százas, a tuti
2022. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

A görcs miatt mondja hogy ne sexelj,de viszont ha első babát várod te fájdalomnak érezheted a méhed növekedését is.

Nekem mensis fájdalmam volt és ez miatt van. Nekem a magnézium se segített lehet változtatni kellene.

Ha nem vérzel sztem.semmi.akadaya nincs a sexnek,csak azért óvatosan kell de azt erzed ha fáj.

2022. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából így, hogy azt mondta, hogy nem szabad kb semmit nem is mernék csinálni.

Csak zavaró, hogyha egyszer nincs semmi baj, akkor miért.

Én is arra gondoltam, hogy amiatt, hogy hátha görcsölnék miatta. Bár eddig hála égnek a feszülésen kívül semmit nem tapasztaltam. Nem kórházba járok, csinált hüvelyi uh-t. Nagyon steril egyébként az egész hely, illetve a doki is nagyon jó minden tekintetben.


Köszi a válaszokat.

2022. nov. 22. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

En egy magan nogyogyaszhoz jartam vegig terhesseg alatt aki relative fiatal volt 50 koruli no. Felkapott sokan jartak/jarnak hozza draga is volt. Viszont folyamatosan jart tovabbkepzesekre amerikaba minden szempontbol mostani trendeket kovet. Teljesen a nyugati orvoslast preferalta meg is mondta.


En nagyon sokat gorcsoltem eleinte (sose vereztem de mensiszeru gorcsok voltak) vegul ramparancsolt 16. Heten hogy nem dolgozhatok innentol mert a sok ules miatt gorcsoltem. Eloszor azt hittem a stressz miatt. Aztan rajottem hogy alig alltam fel a munka mellol. Fekvest javasolt legjobb pozicionak de nem egesz nap vagy ilyesmi csak ne nyomjam ossze a hasam az ulestol orakra. Illetve javasolta hogy ha nagyon gorcsolok egy forro kadba uljek es igyak 1 deci bort mert lelazit es ha en lelazulok akkor a testem is. Igazabol erre 2x volt szukseg mert ahogy elmentem tappenzre nem gorcsoltem. A szexet meg kifejezetten ajanlotta vegig.


Ja a magnezium nekem se hasznalt barmennyit bevehettem.


Ahany orvos annyi ajanlas.

2022. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!