Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-27. hét közöttiek, tünetmen...

17-27. hét közöttiek, tünetmentesek vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy álltok a terhességgel?

Mikor éreztétek először a magzatmozgást?


Hány egybefüggő nap volt, mikor nem éreztetek semmit?


Mekkora a hasatok?


2022. nov. 27. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, én tünetmentes vagyok egyelőre. Magzatmozgást 16 hetes korom óta érzek. Hasam nekem még csak minimális, de 3. baba, elsőnél semmi sem volt még. Mikor elkezdtem magzatmozgást érezni volt 2 nap is, mikor semmit sem éreztem, viszont az utóbbi napokban határozattabban is érzem és sokkal sűrűbben.


19 hkm

2022. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!én napokkal wzelőtt éreztem a babát azóta se nagyon,de ez nem jelent rosszat hiszem 20 órát alszik,meg nem biztos hogy érezni fogod mindig.

Nekem semmi vészes bajom nincs szinte mintha terhes se lennék. :D

Nekem most kezd el kerekedni egy kicsit így jobban észrevehető már.2.babám.

17hkm

2022. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 27.hétben vagyok.


Először 18 hetesen éreztem azokat a bizonyos buborékokat, úgy hetente 3-4 alkalommal, pár másodpercig, maximum 1 percig.


Ahogy teltek a hetek, úgy erősödött a mozgás, néha kaptam egy egy határozottabb ütést/rúgást, de ezek sem voltak mindennapos érzések. Mondjuk nekem mellsőfali a lepény. Volt, hogy napokig, 2-3 napig, ugyanúgy nem éreztem mozogni.


Aztán a 24-25 héttől már minden nap érzem, elég határozottan és sokszor egy nap.


A hasam körtérfogata pedig 95 centi.


Bajaim pedig a második trimeszter nulladik napjától vannak. 2,5 hónapig naponta hánytam 4-5-6 alkalommal, most fél hónapja már nem hányok, ellenben megy a hasam naponta 4-5-6 sok alkalommal, és ejszaka ugyanúgy. Az első trimesztert csak végig émelyegtem és aludtam :D

2022. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3as .Hasmenés valamitől van.nekem pl aquarel ásványvíztől ment a hasam.

Vagy a magnosolvtól a sokmagnezium hasmenést okozhat

2022. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es, semmitől van a hasmenés :) Ha lehet ilyen hülyén fogalmazni. Kivizsgálták a székletemet, a bélbolyhaimat, az étkezésemet, a véremet, vizelemetemet és semmi de semmi. Diétával, anélkül, sajtot zabálva, vastablettát szedve ugyanúgy van. Sőt ha eszem, ha nem eszem, a mennyiség, milyenség ugyanúgy megvan...szerintem még a fényt is átvarázsolom :D Terhes tünet ez is, és örülhetek, hogy nem székrekedésem van.


Magnéziumból nem az orvos által felírtat szedem, mert a magnosolvtól meg ég a gyomrom, kb 1 hónap után vissza tértem a jó öreg bevált drogériás megnéziumhoz, amit már jó ideje szedek a rendszeres hobbi sport miatt.

2022. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éetem.ezt nem tudtam.Nekem székrekedésem.volt senkinek sem.kívánom kegyetlen fájdalom szülés után 1 év volt mire begyógyult az aranyér
2022. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!