Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előtejjel kapcsolatban szeretn...

Előtejjel kapcsolatban szeretnék érdeklődni hogy normális hogy csak az egyik mellembe van?Csak egyből jön. És általában pont azon az oldalon alszok és ma reggelre is foltos lett a felsőm,lehet azért mert megnyomódik?Vagy nembaj ha jön néha pár csepp?

Figyelt kérdés
Általában reggelre jelenik meg csak. Félek hogy az alvás miatt nyomom és azért jön és nem szabadna.
2022. nov. 30. 07:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint hogy nem marad a babának 😄😄🤔😅
2022. nov. 30. 07:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megnyomódik. De nekem pl nem is volt abszolút előtejem, ennek ellenére 2,5 éves korig szoptattam. Most vagyok 32 hetes, és most sincs. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezek alapján szerintem nem gond, ha csak az egyik melledből jön.
2022. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát igen tudom hogy nem mindenkinek van terhesség alatt, és azt is hogy a tej mennyiséget nem befolyásolja,csak azért aggódtam hogy az én hibámból "pocsékolom" el az előtejet amire szüksége lesz a babának.
2022. nov. 30. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 trim. Vége óta van. Nekem is általában csak reggel látszódik a polon vagy az agyon 🫣 de mindig masbol jon. Legtobbszor a jobb oldalibol mert azon az oldalt alszom. De ez nem gond, keszul a tested. Ez még nem olyan tej ami a babanak kell. 😊
2022. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!