Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztél amikor még csak...

Mit éreztél amikor még csak kb. 5-6 hetes terhes voltál?

Figyelt kérdés

Most vagyok 5h 6 napos. Tudom, még nagyon pici, de eddig az elmúlt napokban görcsöltem. Ma meg csak reggel kicsit és azóta semmi. Persze nem vagyok bolond, és örülök, hogy jól érzem magam, de elkezdtem agyalni, hogy mi ez a nagy fordulat.

Tiszta aggodalomban vagyok, mert van már egy lányom akivel végiggörcsöltem az első és a harmadik trimesztert, meg most a múlt héten is volt pár kellemetlen estém.


Remélem nem azért van ez, mert nem fejlődik az embrió.


Valakinek van erről tapasztalata?



2022. dec. 7. 20:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszi :) kicsit megnyugodtam, próbálok jovoheten elmenni orvoshoz aztán majd meglátjuk
2022. dec. 7. 21:29
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha leírod hogy van már egy lányod, akivel szintén ilyen volt a terhesség eleje, akkor miért kérdezed meg, hogy van-e ebben valakinek tapasztalata?

Hát pont hogy neked van… 😄


Egyébként mensi szerű görcs volt néha, mentem is folyton megnézni hogy na biztos megjött, meg erős hányinger, mellfeszülés.

2022. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
5+3 hetes vagyok ma, már az esedékes mensi idején is éreztem egy kis émelygést naponta 1-2x, most egész nap émelygek, egyszer étvágytalan vagyok, egyszer meg megkívánok ételeket. Ma hánytam először. A melleim kb egy hete fájnak, a bimbóm is nagyon fáj, érzékeny. A fáradság hullámokban tör rám és nagyon sokszor kell pisilnem. Időnként kicsit feszül a hasam, de nem fáj, inkább csak feszül, gondolom, zajlanak odabent a dolgok. Dokihoz egy hét múlva megyek, nagyon izgatott vagyok :)
2022. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Izzadtam, mint az állat.
2022. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Híztam (érdekes módon a kilencedik hétik 5-6 kg-al nőtt a súlyom, most, hogy az émelygés elmúlt 1-1,5-t csökkent a tizedikre).


Nagyon álmos voltam. És a mellemet éreztem. Néha ilyen hasszúrkálást is.

2022. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Levertség, egész napos rosszullét, hányinger. Ezek kb 12.hétig tartottak.


Borzasztó gyomorfájdalommal és puffadással azóta is (már egyre kevésbé), de még küzdök a 23.hétem.

2022. dec. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

12, azért nem érted mert nem tudsz szöveget értelmezni. Leírtam h vele végig görcsöltem az elejét és a végét, most meg nem.


múlt héten meg igen. és egyszer csak abbamaradt


biztos van olyan itt, akinek van már egynél több gyereke (2-3 stb) akinek az egyik terhessege görcsös volt másik nem.


szóval nekem úgy tűnik masokegertettek ezt, szóval csak tudok írni

2022. dec. 8. 06:30
 18/20 A kérdező kommentje:
* mások megértették * akart lenni
2022. dec. 8. 06:32
 19/20 anonim ***** válasza:
Első gyereknél pms tüneteim voltak, görcs, derékfájás, és meg akar jönni érzés. Ez teljesen normális. Második gyereknél viszont semmi nem volt.
2022. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi mindnekinek
2022. dec. 8. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!