Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen barnázás?

6 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés
Ma reggel a bugyimon egy elég nagy barna folt volt. Pont mára volt időpontom orvoshoz. Levette a citológiát látta a barnázást, levétel után kicsit véreztem is. Kaptam progreszteron kúpot. UH szerint minden rendben ma vagyok kereken 6 hetes. 18mm petezsák benne szikhólyag. Nem volt leválás, sem hematóma. Nem tudjuk mi miatt lehetett a barnázás. Másfél hét múlva megyek vissza. Eléggé aggódom. Másnál is volt már így?

2022. dec. 12. 17:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is ez volt csak talán 7 hetesen. A gyógyszert szedtem és nem volt semmi gond. A baba is egészséges.
2022. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, mindkét gyereknél. Pár hét alatt elmúlt. Utána nem volt semmi problémám.
2022. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
5-től a 14. Hétig barnáztam progeszterin mellett is. Semmi baj nem volt
2022. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17.hétig 7x véreztem. Nem csak barnáztam, rendes mensi szerű nagy mennyiségű vér volt. Sosem tudták, honnan.
2022. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a nem várt napján is barnáztam 1 napig és aztán 8 hetesen is 1 napig, szintén nem tudták, hogy mi a gond, én is aznap már az orvosnál voltam. Progreszteront kaptam és nem volt semmi gond, elmúlt nagyon gyorsan.
2022. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta is barnázok.

Tegnap nem barnáztam napközben, este viszont miután felraktam a kúpot, borsónyi nagyságú sötétbarna alvadt vér is távozott belőlem.

Az orvosomat hívtam, azt mondta továbbra is adagoljam a kúpot, magnézium, pihenés.

A többit a természet rendezi.

Infók még: kb mindennap vérzik az orrom(emiatt gondoltam arra, hogy gyengék az érfalak és ezmiatt van a barnázás odalent is) illetve PCO-s vagyok. Az első UH-n még látszódtak a cisztáim. Lehetséges, hogy az ürül? Tudom, hogy itt kérdezgetni nem egy biztos dolog, de ha lenne valaki akinél ilyesmi gond volt, legalább tudnék kapaszkodni valamibe, hogy minden rendben lehet :(

2022. dec. 18. 09:54
 7/40 anonim ***** válasza:
78%
Írtuk többen is, hogy ugyanez volt és nem volt baj. Orrvérzésre meg rutascorbin, a c-vitamin pont erre való és nem a megfázásra
2022. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Ahogy az orvosod mondta. Mindent megteszel, a többi a természeten múlik. Sajnos senki sem próféta.

De ha ez megnyugtat, nekem is volt, szerencsére megmaradt.

2022. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Igen.

Pont ez nyugtat meg, ha másnál is volt mégsem volt gond. Tudom, hogy nem jelenti azt, hogy nálam minden rendben lesz.

2 éve volt egy missed ab és azóta nem sikerült teherbe esnem. A férjemnek is voltak egészségügyi problémái, illetve nekem is. Sokat küzdöttünk, hogy kezeljük ezeket. Sokat küzdöttünk azért, hogy végre ismét a kezemben legyen a pozitív teszt. Nem tudom elfogadni, hogy ő se marad velünk. Szeretnék kapaszkodni mások pozitív történetébe, mert jelenleg elég nagy az ijedségem.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.

2022. dec. 19. 11:59
 10/40 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvasná: beindult a kis szíve :)

4 napja pedig nem barnázok :)

2022. dec. 22. 07:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!