Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen barnázás?

6 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés
Ma reggel a bugyimon egy elég nagy barna folt volt. Pont mára volt időpontom orvoshoz. Levette a citológiát látta a barnázást, levétel után kicsit véreztem is. Kaptam progreszteron kúpot. UH szerint minden rendben ma vagyok kereken 6 hetes. 18mm petezsák benne szikhólyag. Nem volt leválás, sem hematóma. Nem tudjuk mi miatt lehetett a barnázás. Másfél hét múlva megyek vissza. Eléggé aggódom. Másnál is volt már így?

2022. dec. 12. 17:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Akárcsak te :) de tudjuk, te pihengélsz, mert annyira elfáradtál a terhesség 1. trimeszterébe. Gondolom azt hiszed, hogy ennél már csak könnyebb lehet.
2023. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
100%
Úristen... ki ez az idióta 😀😀😀 Kedves kérdező!! Szívből kívánom a legjobbakat. 🙏❤️szinte ugyanebben a cipőben járok. Ma kezdtem el szedni a duphaston-t. Barnázás miatt. És már engem sem engednek dolgozni. Akarom mondani lógatom a lábam 😃😃😃 csak az a lógatás minden percben szenvedés.. ugyanis félek..
2023. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Tudom milyen idegőrlő a várakozás :(

Hol tartasz a várandósságban?

Én azóta már a 23. hetet taposom és minden rendben!

Amíg nincs vérzésed ne pánikolj! Tudom ijesztő, de ha felírták a progit és pihensz egyebet nem tehetsz semmit.

2023. ápr. 5. 20:38
 34/40 anonim válasza:
Sajnos azzal kezdődött hogy hüvely uh után ilyen intenzív piros mennyiségben azért jelentős,Egyszeri vérzés volt. Kis görcsökkel. De ez annyi volt hogy megtöröltem magam. És ott volt az a sok vér a papíron. Utána semmi.. azóta kis barnázás már 3.napja. duphastont írt fel a dokim. Ugyanis azonnal hívtam. Egyébként még icipici terhesség. 5.hét.
2023. ápr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
UH-n láttak már valamit?
2023. ápr. 7. 08:29
 36/40 anonim válasza:
Uterusban 8mm felritkulás. 🥰
2023. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Azt mondta az orvos ez teljesen normális.ett jövőhéten ott már a petezsák lesz ❤️
2023. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Szia.

Utolsó, azóta mi van veled? Voltál dokinál?

2023. ápr. 13. 09:39
 39/40 anonim válasza:
Sajnos biokémiai terhesség lett a vége.
2023. ápr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2023. ápr. 14. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!