Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen barnázás?

6 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés
Ma reggel a bugyimon egy elég nagy barna folt volt. Pont mára volt időpontom orvoshoz. Levette a citológiát látta a barnázást, levétel után kicsit véreztem is. Kaptam progreszteron kúpot. UH szerint minden rendben ma vagyok kereken 6 hetes. 18mm petezsák benne szikhólyag. Nem volt leválás, sem hematóma. Nem tudjuk mi miatt lehetett a barnázás. Másfél hét múlva megyek vissza. Eléggé aggódom. Másnál is volt már így?

2022. dec. 12. 17:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos te is :( újabb problémát találsz ki épp magadnak?
2023. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
:)
2023. jan. 29. 19:10
 23/40 A kérdező kommentje:

Add fel nyugodtan.

Nem fogsz tudni kicsit sem felidegesíteni. :)

2023. jan. 29. 19:11
 24/40 anonim ***** válasza:
93%

Az okoskodó kommentelőnek mondanám finoman, hogy nekem is pihenést írt elő barnázásnál 2 különböző doki, 2 különböző terhességnél is.

Mindkét gyereknél a 12.hét után mehettem dolgozni, összesen 2-3 hetet voltam otthon.

Nem azért, mert paramami voltam, vagy vagyok, hanem mert az orvos azt mondta. Utána dolgoztam mindkettővel kb.a 34.hétig.

2023. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy azt ír elő egy hozzá nem értő orvos :) a kérdező a büdös életbe nem fog menni dolgozni, ismerjük az ilyet :) saját magát idegesíti a baromságaival és azt hiszi, hogy más teszi ezt meg, szánalom
2023. jan. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
90%
Jaaaa, hogy ezek szerint egyik orvos sem ért hozzá? Hát ez eddig eszembe se jutott. Még jó, hogy itt vagy te, mint hozzáértő. Kész szerencse.
2023. jan. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván hozzá nem értőként nem tudod megítélni, hogy mit miért ír elő az orvos. De azért az észt lehet osztani :) még szerencse, hogy vannak ilyen emberek
2023. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem vagyok hozzáértő. Éppen ezért adok az orvos véleményére. És ha az orvos azt mondja, pihenjek pár hétig, hát pihenek. Mert ki vagyok én, hogy felülbíráljak egy orvost? Vagy többet?
2023. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
Hát pihengess csak :) a láblógatás mindenre is megoldás
2023. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Engedd el #24-es.

Ez egy troll.

Valószinűleg ő is otthon lógatja a lábát, mert egyéb dolga sincs, mint fél óránként ide irogatni.

Inkább ez a szánalmas. :)

2023. jan. 30. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!