Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen barnázás?

6 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés
Ma reggel a bugyimon egy elég nagy barna folt volt. Pont mára volt időpontom orvoshoz. Levette a citológiát látta a barnázást, levétel után kicsit véreztem is. Kaptam progreszteron kúpot. UH szerint minden rendben ma vagyok kereken 6 hetes. 18mm petezsák benne szikhólyag. Nem volt leválás, sem hematóma. Nem tudjuk mi miatt lehetett a barnázás. Másfél hét múlva megyek vissza. Eléggé aggódom. Másnál is volt már így?

2022. dec. 12. 17:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Szia minden rendben van veled és a babával?
2023. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Szia. Igen. Most vagyunk 12 hét 5 naposak. Múlthét pénteken bementem a kórházba, mert második napja ismét barnáztam és mellé görcsöltem is. Minden rendben volt, nem tudták honnan jött. A baba jól volt. El kellett jönnöm táppénzre, fekvés és pihenés. Utána ismét abba maradt a barnázás.

Jövőhét szombaton megyünk genetikaira. Remélem ott is minden oké lesz.

2023. jan. 26. 13:13
 13/40 anonim ***** válasza:
48%
Én a13. Hétig barnáztam, nem kellett se pihennem, se táppénzre mennem
2023. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy te ilyen szerencsés voltál.

Ha nem haragszol én inkább az orvosra hallgatnék. :)

2023. jan. 27. 15:06
 15/40 anonim ***** válasza:
26%
Hajrá! Az orvosra, akinek fogalma sincs, mitől barnázol és azt se tudja, hogy ez egy baromi gyakori dolog és semmi sem indokolja, hogy otthon lébecolj miatta. De a te dolgod, hogy feleslegesen ezért otthon ücsörögsz, lesznek itt még bajok ha megszületik a baba
2023. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Veled meg már most is bajok vannak, ha azon így felpörgeted magad, hogy más meddig dolgozik várandósan.

Nem vagyok kíváncsi a további véleményedre.

Köszi.

2023. jan. 27. 20:48
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem pörgött fel, csak szimplán tájékoztatva lettél, hogy ezzel aztán nem kell pihengélni, meg lábat lógatni, mert hót felesleges, de te tudod. Sajnos mindig voltak és lesznek is paramamik
2023. jan. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Így van. Végre valamit jól írtál.

Én és az orvos tudja.

Nem Te.

2023. jan. 28. 11:29
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
Te magad írtad, hogy se az orvos nem tudja, se te magad, hogy miért is barnázol, mint a kismamák nagyon nagy része, mivel ez egy természetes dolog. De te csak játszd a hattyúk halálát. Az orvost meg a helyesben lecserélném, nem lehet valami jó orvos
2023. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Még mindig itt vagy?! 😂
2023. jan. 28. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!