Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy tudom, a kiskönyvbe 4...

Úgy tudom, a kiskönyvbe 4 pecsét kell az anyasági támogatáshoz.pontosan hol kell ez a 4 pecsét? Nekem van a háziorvostól, védőnőtől és a nőgyógyásztól is. Vagy van konkrét oldal, melyiken kell lennie?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A végén adnak egy igazolást, a támogatáshoz azt kell benyújtani, a kiskönyvet nem kérik.
2022. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem össz vissz 4 védőnői pecsét volt benne.

Senkit nem érdekelt


Mind a 2 terhességem után a védőnő adott egy igazolást, azzal tudtam mrgigényelni az anyaságit


(Félreértés ne essék, minden vizsgálatom megvolt, csak senki nem írt sosem a kiskönyvbe a védőnőn kívül. Itt mindenki nyomtatott papírt ad, az a szokás)

2022. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a terhesgondozáson kell a dokinak beleírni és pecsételni..
2022. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 éve: nekem szülés után adtak egy papírt a záróval, hogy a terhesgondozáson x alkalommal megjelent 🤷🏼‍♀️ (nekem sem nagyon pecsételgetett az orvos, csak a védőnő. A többiről paport kaptam, azt beírogatta ugyan a védőnő, de ennyi). Sógornőm másik kórházban szült, pár hónappal később. Neki a védőnő adta oda ezt a papírt. Gondolom ez is kórház függő. De nem a kiskönyvet kérték egyikünktől sem, hanem azt az igazolást
2022. dec. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok eddig 10 pecset van, viszont a vedonotol csak 2. A tobbi a terhesgondozas.
2022. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem éppen csak összejött néhány pecsét, a védőnőtől és a nőgyógyásztól mert én is külön papírokat kaptam. Utána a kórháztól kaptam az igazolást a támogatáshoz.
2022. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!