Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion D 100+pevaryl kúràtól...

Klion D 100+pevaryl kúràtól rózsaszín folyàs meddig tart?

Figyelt kérdés
20 hetesen kevert fertőzésre klion+ pervaryl hüvelykúp kombinàciót írt fel az orvos. Napi 3 kúp 5 napig. Aznap mikor elmentem hozzà, vizsgàlat utàn, ami nagyon fàjdalmas volt, kevés vért vettem észre. Méhszàjsebem van, megsérthette az orvos..majd semmi, de a kúpoktól 3. Nap utàn erős lazac színű folyàsom lett, ami a kúra utàn egy nappal még mindig tart. Tudom, hogy a klion nagyon fel tudja marni a hüvelyt, hasznàltam màr, de ennyire eddig nem volt erős folyàsom tőle. 3 héttel ezelõtt ugyanezt a kúràt màr végigcsinàltam. Görcs nincs, hàtam, derekam àltalànosan fàj, babót gyengén érzem kb 2- hete mozogni, mellső fali placentàm van. Bizonytalan vagyok...volt valakinek hasonló tapasztalata?

2022. dec. 13. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Bizonytalanság normális. KB 2 hónapig
2023. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!