Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom félni? 32 hetes...

Van okom félni? 32 hetes kismama vagyok . nagyon apro rozsaszin pötty?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Egy olyan problémam van hogy lehet csak tul gondolom a dolgokat de pisilés után kb könnycseppnyi rozsaszin pötty a wc papiron . elsore gondoltam biztos valami .. passz.

de aztan utanna ujra a másik pisilésnel is . most nem tudom hogy ez a mini kis valami a hüvelyemböl jön e egyáltalan . de egyszer törlöm ottvan aztán törlöm es már semmi . ezert fogalmam sincs mi lehet. 32hetes a pocaklakóm . remelem minden rendben . tudod hogy ilyenkor orvos stb. de az orvosnak mit mondanék hogy nem tudom honnan jön és csak egy könnycseppnyi? .. valaki hasonlót ?



2022. szept. 29. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Legközelebbi törlésnél ne húzd a papírt ,hanem csak nyomd oda, úgy hogy az ujjad hegyével a hüvelynyíláshoz érsz, addig, amíg meg nem látod a cseppet

( Minden pisiléskor)

Egy csepp nem jelenthet különben gondot , mert ilyen méreteknél (is) már könnyen repednek a hajszálerek.

2022. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez jo ötlet köszönöm :)
2022. szept. 29. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyel be tisztasagit. Nekem azt mondtak az ilyesmi “verzesre” 34hetesen kb hogy nem problema. Ilyenkor elofordul mar. De csak az szamit verzesnek ami a beteten latszik.
2022. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem betéten nem látszik épp ezaz . ezert nem tudom hogy mivan . mert most ezzel mit mondanék egy orvosnak. a bugyimon semmi sincs . es a wc papiron is csak az elsö törlésnél nagyon mini pötty . lehet más észre sem venné de mivel én mindig megnézem hogy mi jön igy látom . remelem tenyleg csak valami hajszálér vagy hasonló. köszönöm nkd is megy a zöld :)
2022. szept. 29. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló tanácsol az szerintem is jó ötlet. Amikor ugyanilyen problémám volt én is ezt alkalmaztam. Nekem amúgy az okozta a problémát, hogy a gáton többször is megrepedt a bőr, nem tudom miért.
2022. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, kb 30 hetesen. Az orvos azt mondta, hogy valószínűleg elpattanhatott egy hajszálér
2022. szept. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha problémás vérzésed lenne az vagy több lenne, esetleg barnázást tapasztalnál szerintem.


Nekem is volt ilyenem, nekem a gátam eleje még ilyen kis bőrkés, amúgy is érzékeny. Sokat voltam WC-n és kidörzsölte a papír, ettől volt éppen egy cseppecske, pont, mint neked.

2022. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!