Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti egy két nappal...

Hugicka kérdése:

Szülés előtti egy két nappal volt valami különleges érzése ? 38hetes kismama vagyok hátfájás/derékfájás, pocak keményedés pluszban türelmetlenség és ingerlékenység 36hét óta cg:2222 Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hidd el bizonytalanság nem csak az elsőnél van, a 2nál is amíg nem volt igazi fájásom,mindenre azt hittem,hogy ez már az,a több folyásra,hogy magzatvíz. Most a 3.nál a 39.héten is úgy vagyok,hogy fogalmam sincs, éreztem már több mindent, többször hittem,hogy ez még ez a jel arra utalhat,hogy nincs sok hátra, az elmúlt hetekben, de az az egy az tuti,hogy az igazi fájást nem kevered össze semmivel, az nem múlik el sőt erősödik,akkor fogod tudni,hogy na igen most már tuti beindult a buli :-) kíváncsi vagyok én is Nekem megvárja-e a Karácsonyt vagy sem :-)
2022. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!