Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a fejem, nem...

Nagyon fáj a fejem, nem szeretek gyógyszer szedni, főleg nem terhesen. Eddig a terhességem alatt egy fél szem panadolt vettem be az elején. Most 29hetes vagyok,most is vehetek be,nem árt a babának ugye?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szem Panadol az nem árt, én is fejfájós vagyok sajnos. Az orvosommal konzultáltam erről, ő mondta, hogy ennyit be lehet venni, ga nagyon fáj a fejem.
2022. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb vegyél be egy panadolt mert a babának sem.jó ha neked fáj!

Én sem steretek semmit szedni de a muszály nagy úr!

2022. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Előbb próbálj inni nagyobb mennyiségben szénsavas italt, a szén-dioxid értágító. Vagy igyál erős teát, a benne levő pentoxifillin is értágító, a koffein pedig gátolja a vérlemezkék összecsapzódását. Miért nem algopirint veszel be vagy kalmopirint (aszpirin)?
2022. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább bevennék egy panadolt mint szenvedjek.Másik meg az hogy lehet átcsap migrénbe és akkor mit fogsz csinálni?Akkor nem lesz elég 1-2 panadol.

Nem értem miért féltek a panadoltól.El lett magyarázva hogy lehet terhesen bevenni belőle,nyilván nem napi 1 dobozzal kell.Amit a 3-as válaszoló írt az is nagyon jó.Ezeket próbáld ki és ha nem jobb akkor beveszed a panadolt.

2022. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kell ennyire rettegni. En aztan nem vagyok martir, ha terhesen fajt a fejem bevettem, nem szenvedtem feleslegesen :D


Szerencsere 1 szem gyogyszer mindig hatott, nem kellett tobb.

2022. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt hogy bevettem, nem lett semmi bajunk. Rá van írva hogy lehet.
2022. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer fél szem Algoflex Duot vettem be, tudom, hogy elvileg nem szabadna, de migrénes vagyok, kijött és mivel nem volt itthon a férjem, kénytelen voltam bevenni, hogy ne törjön rám roham, mert akkor szédülök, hányok, nem bírok felállni, és van itthon egy 1,5 évesem, el sem tudnám látni. Egyszer el is ájultam, ezt mellette nem engedhetem meg és nekem fejfájásra(migrénes) az Algoflex Duotln kívül semmi nem használ, a Panadol olyan, mintha be sem vettem volna.


De csak fél szemet, már az csodát tett. A babának nincs baja.

2022. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is migrénes vagyok, mivel a Panadol semmit nem ér, így Rubophent szedtem, ha kellett. 37 hetet töltöm lassan, eddig kb. 4-5 szemet kellett bevennem, de akkor mind életmentő volt kb.
2022. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, 8-as, ne röhögtess: a Rubophen egy az egyben ugyanaz, mint a Panadol, csak más a neve.
2022. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, ne aggódj, 24 év migrénes szenvedés után bizton állíthatom neked, hogy szedtem egy pár fajta “ugyanaz, csak más a neve” gyógyszert, amik közül egyik hatott, a másik nem. :) :)
2022. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!